Jump to content
GIGN Forum

Noņemiet Man Luudzu Banu!


Muuks Bobs
 Share

Recommended Posts

Lūdzu noņemiet man šo banu, jo tas ir bez iemesla!

Server IP address 192.168.1.100:27015

Connecting to 193.46.236.245:27015...

Connection accepted by 193.46.236.245:27015

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Sn00p

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Muuks Bobs

BAN] Iemesls banam: ataa

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 50 minutem 28 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

?

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)

Server # 29

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: ataa. Va

DEMO: weekly-csdm.gign.lv-0806051953-de_nuke.zip 7.65 MB 2008.06.05 19:53

Edited by Muuks Bobs
Link to comment
Share on other sites

DEMO:weekly-csdm.gign.lv-0806051953-de_nuke.zip 7.65 MB 2008.06.05 19:53

CONSOLE:

Server IP address 192.168.1.100:27015

Connecting to 193.46.236.245:27015...

Connection accepted by 193.46.236.245:27015

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Sn00p

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Muuks Bobs

BAN] Iemesls banam: ataa

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 46 minutem 35 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

?

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)

Server # 29

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: ataa. Vair

Link to comment
Share on other sites

Tu nesi vienigais beda bralis

jā, tā izskatās ka viņš tā dara - liek banus bez iemesla un tikai tāpēc, ka kāds viņam nepatīk..

man jau sāk likties ka lielākas problēmas serverim tikt galā nevis ar čīteriem, bet ar nesaprātīgiem adminiem..

Link to comment
Share on other sites

bet tas ko pateicu ir acīmredzams fakts... =[

Starpcitu esmu spelejis ar tad kad tu spēlē un sacin kāpēc tu pats man banu neuzliki...

vnk tas snoops ir bots un tad kad vinu nosauj vins bano... tew tā neliekas KlumpaHLTV ???????

Edited by Muuks Bobs
Link to comment
Share on other sites

biju klat,kad nobanoja nekas jau tur pretlikumigs nebija no muka boba puses.

vel pa rokai trapijas _swallow.dll kurs ar serveri apgrozas biezi un ar nekadas paligprogrammas nelietoja!

lai nu pats sn00p spriez par ko bans jums,bet no manas puses varat botot taalak! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sveiki sveiki suudzmanji, :)

nu ko lai saka, nobanoju ko tur uz taam 10 min , jo nu kaitina taadi chalji gribas normaali paspeeleet , ja tev rezultaats ir 4-40 tad nu es tev iedodu 10 min atpusties lai tu vari sakopot speekus un turpinaat speeleet peec 10 min. es taa daru arii pub serverii netkai csdm.

biezhi banoju chaljus ar iemeslu "attaaa" jo banoju uz neatgrieshanos vinjus, ja man rakstaas stuurii:

Admin: Admin Player is using [END] ....

un taa regulaari tad nu es saprotu ka chalitim tur iebindots cheata shortcats iesleegt izsleegt or what ever neesmu tik drosh, jo chitu pasham nav. (nesmu pat redzejis uz sava PC) shodien nobanoju liekas 3 tadus kam ir cheati. protams es ieieju spektatoros un pastos no vinja aciim cik reaali tas puika tur skraida un ko vinsh dara.

_swallow.dll

Ja tu nevari pa karti pat parvietoties, bet konstati stav uz vietas un uztaisa 6 hs pec kartas un ar pirmo lodi galva... grzoties uz visaam puseem, nu beidziet smidinat ja tie nav cheati.

ieejiet csdm statos apstieties kas ir tabulas priekshgalaa, ar kaadu KPD atieciibu, un tad padomaajiet vai tie ir PRO vai cheateri: pie

1 vietaa (LV) Latvia kemera 323 32 KPD10.09 13.19(fragi minuutee) cik reaali ir tas ?

tapeec banoshu turpmaak kaa banoju.

P.s. nemeedzu banot uz nenoteiktu laiku ja neesmu paarliecinaats ka chalim ir cheeti uz 99%

1% paliek (ja nu tas tieshaam ir pasaules chempions cs1.6 ar fake nick)

ataa!

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu esmu spelejis ar tad kad tu spēlē un sacin kāpēc tu pats man banu neuzliki...

vnk tas snoops ir bots un tad kad vinu nosauj vins bano... tew tā neliekas KlumpaHLTV ???????

Nefilozofee veciit, bots nebots, mani noshauj daudzi, bet tikai taadi izredzeetie kaa tu dabon banu, jo tu esi PRO!

Link to comment
Share on other sites

1 vietaa (LV) Latvia kemera 323 32 KPD10.09 13.19(fragi minuutee) cik reaali ir tas ?

tapeec banoshu turpmaak kaa banoju.

P.s. nemeedzu banot uz nenoteiktu laiku ja neesmu paarliecinaats ka chalim ir cheeti uz 99%

1% paliek (ja nu tas tieshaam ir pasaules chempions cs1.6 ar fake nick)

ataa!

a pa shi Tev toch taisniba!!!

stulbi ari tas ka vins tur ari paliks,ja ieprieksejos statos Tu nobanooji chiteru shim reitings kritas,bet jauna statu forma es neko tadu neredzu,kad speletajs vienu dien nav spelejis raitings stav uz vietas un nekas nemainas.zhel protams :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Admin: Admin Player is using [END] ....

un taa regulaari tad nu es saprotu ka chalitim tur iebindots cheata shortcats iesleegt izsleegt or what ever neesmu tik drosh, jo chitu pasham nav. (nesmu pat redzejis uz sava PC) shodien nobanoju liekas 3 tadus kam ir cheati. protams es ieieju spektatoros un pastos no vinja aciim cik reaali tas puika tur skraida un ko vinsh dara.

END jau nu gan nav rādītājs, man tā ir buypoga. Ja nu spēles vidū tiek spiests, tad tikpat mierīgi čalis varbūt izmanto bultiņas lai pārvietotos.

Link to comment
Share on other sites

Macho piekrītu. bet tas chalis kursh to podzinju spaidiija , peec 2-3 min saaka skriet pa aztec ar unikaalu aaatrumu :D , Morice Green ar aka rokaa. Tāpēc vienmēr, kad banoju ieeju Spectatoros un pastos.

Good stuff.

Link to comment
Share on other sites

Neiesaistos dotajā tēmā, bet gribu padalīties novērojumos ieksh CSDM.

Man tas Mūks Bobs jau sen likaas aizdomiigs, skrien kaa bots, shauj kaa bots, bet tad panjem machine gun un visiem saliek hedos.

Nesaku un neapgalvoju, ka vinsh chiito, bet aizdomiigs vinsh to4 liekas. Ja vinsh izmanto kaadas progas, tad tas nenotiek vislaik.

Tas tā, tikai manas paardomas par teemu

Link to comment
Share on other sites

Man tas Mūks Bobs jau sen likaas aizdomiigs, skrien kaa bots, shauj kaa bots, bet tad panjem machine gun un visiem saliek hedos.

Nesaku un neapgalvoju, ka vinsh chiito, bet aizdomiigs vinsh to4 liekas. Ja vinsh izmanto kaadas progas, tad tas nenotiek vislaik.

Tas tā, tikai manas paardomas par teemu

Piekritu INGO 4uvaks Spele ka BOTS ,bet kad rokas B51 tad tik lodes HS. Pats esmu spelejis ar B51 pieklauties ir gruti ,bet HEDA lodes iet. Esmu pats skatijies uz vinu ,bet nez KPC vina SKILLS vienmer pazuda :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...