Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Manu Windowsa Valodu!


deeler
 Share

Recommended Posts

Hi!

Saaksim ar to ka es shodien no vistas apakalj uz XP parinstalejos(uz sava portativa), bet diemzeel tas xp ir krievu val! Es dzivoju anglija, un sheit lai dabuutu internetu uz sava datora naak lidzi disks kurs obligati janstale! Bet suudi tadi ka ins man raada ka shis setups neatbalsta manu windows valodu! Nu es esmu dzirdejis ka var no anglu val uz latvieshu valodas windowsu pariet. Tadelj es domaju ka ir arii iespejams no krievu uz Anglu! Varbuut var arii no krievu uz latvieshu un no latvieshu uz angli, man vienalga kaa, ka tik galu galaa man butu anglju valoda! Google megjinaju atrast, nekas neliidz, jo uz shii datora man nav krievu burtu...

Edited by deeler
Link to comment
Share on other sites

uz angļu valodu šādi pāriet nav iespējams

izņemot, ja krievu interfeiss uzinstalēts uz angļu XP - tad vienkārši jānoinstalē nost

ja krievu (latviešu, spāņu utt) XP no pirmsākumiem - vienīgā iespēja ir instalēt no jauna angļu XP

vispār kāpēc tev bija krievu versija jāinstalē?

un tavu pēdējo teikumu es vispār nesaprotu...

Edited by baarbijvecis
Link to comment
Share on other sites

Man bija vista home basic, tad nokachaju vista ultimate, bet kad megjinaju uztaisit vista bootable DVD, nekas nesanaca, jo tur bija fails kurs lielaks par 2GB, un nero neljava vinju rakstiit ;(

Link to comment
Share on other sites

jaa, zinu, biju dzirdejis par taadu lietu... bet nu ko lai dara, paslaik kachaju English windows... driverus arii nav tik iegli samekleet...

P.S. Ja jums nav nekadas pieredzes ar driveriem, un nemakat google vairak par 30min pasearchot, un juus esat nopirkusi datoru ar Iebuetu Vistu, es jums neisaku uz XP downgradoties...

Link to comment
Share on other sites

Portatīvajiem draiverus var sameklēt 20 sekunžu laikā, aizejot uz ražotāja mājaslapu un ierakstot modeli downloads sadaļā.

Līdzīgs variants arī ar PC. Atskrūvē kasti, salasi ražotāju un modeli uz mātesplates, aizej uz ražotāja mājaslapu un ieraksti ciparus downloads sadaļā.

Ja augstāk minētais sagādā grūtības, eksistē Everest Home versija, kas parādīs mātesplates modeli kā arī pārējos draiverus. Atliek tikai atrast.

Ja Tev ir portatīvais, tad windows`am bija jānāk komplektā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...