Jump to content
GIGN Forum

Vēlos Trubu.


heartbrk
 Share

Recommended Posts

Kādu no Sony Ericsson modeļiem.

W610i vari mēģināt.

Kapēc Sony ? Tapēc, ka viņiem bačene tur visilgāk.

Man bija kādu laiku W610i, līdz es to padirsu nākošajā nedēļā. Nesūdzējos. Muzonu var kruķīt uz riņķi, cik uziet.

http://www.neostore.lv/item/NS-00020577/

Vēl varu piemest, ka ar orģinālajām austiņām, kas nāk līdz un superbass uzstādījumu, var dabūt tādus basus ārā, ka maz neliekas. Ja kāds tucinieks, tad vispār ideaļņiks. :)

Link to comment
Share on other sites

Meibī nebūs tavā cenu līmenī, bet es nesen nopirku LG shine, ne to atbīdāmo bet citu modeli..

Iebūvētā atmiņa 70mb + nopirku 2gigu miniSD, kopā sanāca kādi ~125Ls.

Telefons diezgan seksīgs, vienīgais, ar orģinālajām austiņām par labu skaņu aizmirsti. Nopirku pa 7Ls austiņas kā SE (tās gumijotās kuras bāž ausī), tad skaņa vienk rox, uzliec vēl EQ bassus tad visp būs vāks.

Bača ar tur ļooti ilgi. Vienu wīkendu (5dien) klausijos muzonu visu dienu un nakti + vēl bača turēja līdz nākamajai 5dienai..

Enīvei, pirms prasi kāda viedokli, vajadzētu uzrakstīt ko tu tajā telefonā gribi, kādas iespējas un tml..

Link to comment
Share on other sites

Iebūvētā atmiņa 70mb + nopirku 2gigu miniSD, kopā sanāca kādi ~125Ls.

Telefons diezgan seksīgs, vienīgais, ar orģinālajām austiņām par labu skaņu aizmirsti. Nopirku pa 7Ls austiņas kā SE (tās gumijotās kuras bāž ausī), tad skaņa vienk rox, uzliec vēl EQ bassus tad visp būs vāks.

Bača ar tur ļooti ilgi. Vienu wīkendu (5dien) klausijos muzonu visu dienu un nakti + vēl bača turēja līdz nākamajai 5dienai..

Enīvei, pirms prasi kāda viedokli, vajadzētu uzrakstīt ko tu tajā telefonā gribi, kādas iespējas un tml..

Sucks bačene. Tur kādas 3 stundas.

Link to comment
Share on other sites

LG ir sūds. Slinkums tagad uzskaitīt visus mīnusus. Vienīgie normālie trubu ražotāji ir Nokia un SE. Ja gribi labu mūziku, kameru un baču, tad ņem SE (SE kameras ir DAUDZ labākas par Nokia). Ja gribi labāku multimēdiju devaisu, tad ņem Nokia N sēriju. Pašam ir N73 - nesūdzos. Symbian (visa N sērija) ir tāda fīča, ka tu vari viņam atrast un uzinstalēt dajebkādu progu. Labi, bļe, pietiks rakstīt - jāiet gulēt. Zb vēls jau.

P.S. W810 ir labs, bet vecs modelis. Ņem ko jaunāku. Arī N73 ir vecs, bet diezgan advancēts arī tagad.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Daпзji piekrоtu "naudai". Tomзr, prioritвrвks ir SE, jo pзc izmзriem ir daudz kompaktвks kв Nokia. Nokia jau sen ir zaudзjusi savas labвs оpaроbas. Protams, ir telefoni, kas nekad nemirst - 6310i :)

Bet nu, personоgi es tagad tзmзju uz iPhone, kas tur 8h sarunu reюоmв un vispвr ir ahыnвkais aparвts. Salоdzinoрi ... nav vвrdu ... pвrзjie teпefхni stipri atpaliek un рнiet, ka ir kaut kвda iepriekрзjв gadsimta modeпi :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā iPhone spārda dirsu, bet man nepatīk tas, ka tur ir sabāztas pārāk daudz fīčas iekšā. Tā vietā es labāk izvēlētos 32 GB Touch + sakarīgu telefonu. Tieši kā mobilais telefons man viņš liekās ne pārāk ērts, bet priekš filmām/mūzikas utt. ir vnk super.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...