Jump to content
GIGN Forum

Acc Uz Csdm


Recommended Posts

Sveiciens gign uzticīgajiem :)

Esmu 20 gadus jauns!

Spēlēju ar niku: thsEe ! Spēlēju csdm! tikai un vienīgi csdm.gign.lv

Vecie stati delete...pēc jaunajies statiem pagaidām esmu nospēlējis 33 h taču vecajos bija virs 160 h :)

nepieciešamība ir radusies, jo tiešām sanāk būt serverī bez kāda admina klātbūtnes, un sanāk visnotaļ bieži....un diemžēl tad traucē čīteri! Ne vienmēr sanāk kādu sasaukt lai ienāktu un nokārtotu visu...Tpc gribētu Ban tiesības!

Spēlēju kad ir iespēja !vairāk jau pa vakariem bet īstenība bieži sanāk spēlēt jebkurā laikā, proti, no rītiem pa dienu un vēlajās stundās :)

Admini kas atbalsta mani zinu ka tādi ir :)

Par ieteikšanu! Ja cilvēkam ir atbildības sajūta un ir gatavs pildiit godam tiesību pienākumus lai mēģina un tad jau ar REC redzēs vai citi arī tā pat domā :)

Ar cieņu thsEe ;)

Link to comment
Share on other sites

Par sho cilveku man ir tikaij labas lietas sakamas.Sudus serveri neteisa ,ka es :D

Parasti man zino ja kads 4iteris uzrodas serveri un vienmer nav kludijies.

Biezi uzturas serveri ... OnlineTime ari ir OK.

Tad kad nomainijas IP un TF2 paradijas lidz ar to serveri palikas adminu istrukums lidz ar to csdm.gign.lv trukst adminu.

Fiziski es nevaru visu laiku but Online un ta ar citiem adminiem ta pat.

1.Tev ir REG Nick ? - http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=4577

2.Es vairs nebushu jaunakais admins (cerams laj ta butu)

No manas puses ir REC !!!

Link to comment
Share on other sites

no manim REC!

sho pimpi atceros :D , zinu un neazmirstishu! daudz stundas nospeletas kopa, sudus netaisija, redz ari ko serveri notiek speles laika (atshtiriba no dazhiem! :axe:^_^ -JOKS ;/ )

krc! nezinu kas tagad notiek CSDM'acha, vajag tur adminus? ir tur beidzot kartiba?! tagad nesanak man spelet CS, jo ljoti daudz darba, briva laika speleju TF2!

bla bla bla...

atpakalj pie TEMAS! ja admini ir vajadzigi:

droshi varat dot vinjam to xb!

ja naf vajadzigi:

sutiet vinju :censored:

nnobanojiet...

vel kaut ko... nezinu ko! x)

P.S. kautko izlemt vajag! ~_~

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...