Jump to content
GIGN Forum

Buster


lmk-tm85
 Share

Recommended Posts

Nu tad wormam būs uzdevums beigt slinkot un uztaisīt busteri, kurš neko nelagos. Par stīmu jau viss skan skaisti, bet tad spēlētāju nebūs vispār. Bija taču pieredze jau ar apollo serveri stīmoto, visu diennakti mētājās tukšs. Tas, ka te aktīvākajiem memberiem ir stīms nenozīmē, ka būs kas spēlē, jo noteikti ir ļoooti daudz cilvēku, kuriem pat prātā nav ienācis tādām lietām tērēt naudu. Nu nez, es lieku par busteri. :)

Link to comment
Share on other sites

"enivei shitas nenozimee ka busteris vairs nekad nebuus, vienkarshi jaizdomaa savadaaks veids, kaa vinju uzspiest lietot cilveekiem es pie taa straadaaju jau " <c> worm

Ja varētu apvienot šīs abas lietas kopā (regulāri pilns servaks + busteris), tad tā būtu vienkārši puķīte!

Un ne jau man besij tie sīkie pidrilas, kas ar speedu un aimbotu bombij, bet tie ūberpidrilas, kas māk to sūdu noslēpt daudz maz. Ne kurš katrs tagadējais GIGN admins to ieraudzīs, daudzi bijušies mega aktīvie admini vairs nespēlē, un pa dienu, piemēram, skolas laikā, adminu serverī nav. Steamotais serveris nav slikta doma, bet būtu vēl mazāk spēlētāju nekā ar busteri, es tā domāju vismaz. Es par upgreadoto busteri, ja tas būs veiksmīgs!

Link to comment
Share on other sites

busters ir laba lieta, protams, bet tolks no viņa, ja nav cilvēku? šonakt ar sharpu laidām līdz kādiem hz cikiem. cilvēki visu laiku turējās. ap kādiem pus3iem tik sāka pazust. citi serveri bija jau tukši.

nav bustera, adminiem ir darbs. tas ir tikai normāli, ka beidzot arī sarkanie var piedalīties servera tīrīšanā no čīteriem :)

P.S. vismaz xk strādā :D

Link to comment
Share on other sites

Tagad kad nau buster visi tik sudzas. "Tas chito, vinjam aims un tam tur vel wh" shadi apmeram. Visu laiku kads tik chikst. Protams ir jauki ka adminiem ir darbs, bet nu kad bija busteris visi speleja kaa mak un neviens nepiksteja :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...