Jump to content
GIGN Forum

Vai Gign Atļaus.


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu ko nerakstīšu gari :thumbsup: Kā zināt es rīkoju ''MM'' turnīru un problēma ir tāda ka mans forums ir jauns un kā saprotiet aktivitāte ir bet neliela tādeļ es vēlētos (ja protams atļaus GIGN Main`i), lai GIGN forumā notiek mana turnīra balsošana. Šeit apgrozās simtiem cilvēku ikdienā. Tātad vēlētos lai šinī topikā ieposto worm, macho or moderi, nu protams var arī citi bet neredzu jēgu vienkārši postu krāšana.... Nu vot balsošana nenotiks tagad :D Ja atļausiet tad apmēram pēc 2-3nedēļām es ''Spam'' sadaļā uztaisīšu topiku Movie Balsošana kur katrs varēs nobalsot par mūvijiem no 1-10 ballēm.

Ceru uz sapratni un ļoti vēlētos lai atļautu te rīkot balsošanu.

Kad admini izlems lokojiet ciet topiku, un ja neatļausiet vēlētos paskaidrojumu kapēc ne.

Link to comment
Share on other sites

Es to nezināju.!!!!! Un spama sadaļā balsošanas vari likt cik vien uziet, jo galu galā tāpēc šai sadaļai tāds nosaukums... Vai arī labāk visu to padarīšanu ieliec sadaļā pie Mūvijiem... Jo tad tur visi brīvi varēs izteikties par Jūsu veikumu un vērtēt to atbilstoši katra līmenim... Galvanais iesaku apdomāt vai tas pasākums 100% neaplauzīsies =/ Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...