Jump to content
GIGN Forum

Garumziimes


OwnEx
 Share

Recommended Posts

kapec man nav garumziimes uz datora? vins vnk pazuda no vakardienas restarta.shodien ieeju nav.

un kapeec es kad iespiezhu ctrl+t (taa ir tildes vardniica man izmet kko taadu).bilde apakshaa.

Ieteikumi ko nokachat, ieinstalet.tikai sakat kaa.

paldies.

p.s kad spiezhu garumzimes ir taa 'a'a'a'a'a'a''a'a'df'ds'd''df''r'r'r'r'r'e'e'e

post-12369-1209100756_thumb.jpg

Edited by OwnEx
Link to comment
Share on other sites

Teddy, viss ok, bet man nevajag taa, ka man uzreiz kkadu tur komatu ieliek.Un man viss savadak griezghas.man vajag kaa bija defoult, a tagad 's's'sd''dds'sd'ds' vo spiedu garumziimi un neka.

psc

Link to comment
Share on other sites

Tu neteici, tu tikai iespamoji.

Atkal 2vas problēmas.Ar garumziimem ok tagad.

Vai ir iespējams apvienot abus diskus kopā ? Nu man ir C disks un D, bet C visu laiku pilns, un dators bļauj, bet D tukš.Gribu vnk uzstaisīt no šiem abiem vienu disku.

Ja ir, tad sakat kā.

Un vēl.Kad ieslēdzu datoru, man tagad parādās tas Administrator.Nu tipa, kur iespied viņu tad iejiet desktop.Var pie vinja paroli uzlikt un veel tur kkadas.Man liekas pei User account, bet neko neatradu.

Man tas bija pēc tildes biroja ierakstīšanas.

2 problēmas.HELP

Link to comment
Share on other sites

Es prasu par jaunajām problēmām!.Izlasi no sākuma.

Man tagad intresee tikai 2 probleemas:

Vai ir iespējams apvienot abus diskus kopā ? Nu man ir C disks un D, bet C visu laiku pilns, un dators bļauj, bet D tukš.Gribu vnk uzstaisīt no šiem abiem vienu disku.

Ja ir, tad sakat kā.

Un vēl.Kad ieslēdzu datoru, man tagad parādās tas Administrator.Nu tipa, kur iespied viņu tad iejiet desktop.Var pie vinja paroli uzlikt un veel tur kkadas.Man liekas pei User account, bet neko neatradu.

Man tas bija pēc tildes biroja ierakstīšanas.

P.S VIss parejais ir ok.Tikai shiis.Pat screenus panjeemu.

post-12369-1209195413_thumb.jpg

post-12369-1209195493_thumb.jpg

post-12369-1209195501_thumb.jpg

Edited by OwnEx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...