Jump to content
GIGN Forum

Need Help With Winxp Servicepack 2 !


nOnE
 Share

Recommended Posts

WinXp SP2 nav ne vainas, ja pierms taas instaleeshnas palasa what you need to know before install SP2...

Mans ieteikums, ja neplaano parinstaleet Win, tad labaak neliec SP2, bet ja tomeer, tad instalee visu no jauna.

Uzinstalee pliku Win > SP2 > Draiverus(ja paliks kaada nepieinstaleejusies iekaarta) > Office > visu paareejo

Man un daudziem klientiem viss straadaa.

Known bugs:

Ja SP2 instalee peec Office un TBR, iespeejami Office gljuki.

Peec SP2 instalaacijas nevajadzeetu uzreiz paarinstaleet "origjinaalos" draiverus.

Var buut probleemas ar BlueTooth adapteriem, kuriem ir razhotaaja specifiski softi(servisi).

Nez, varbuut veel kaut kas...

P.S. Bet ja tomer esi uzinstaleejis SP2, tev ir iespeeja to atinstaleet... GL

-

Ak jaa, peec nepaarbaudiitas informaacijas ar SP2 datori paliek videeji par 15% leenaaki.

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

es nezinu vai taa vareetu buut ,bet man ir teikts ,tjipa , ja uztaisa update windows'a var gadiities taa ,ka nelicenzeetaas speeles , progas itd. var neiet...

man taa ir bijis tikai ar promtu , uztasiiju updatu un viss airaak proga negaaj...

nezinu vai taa ir ,bet nu..... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

reizi pa 4 meneshiem, bet ar sp2 es to daru ik pa 2 nedeljaam

Vecais, tu tak diskeeperu vismaz lieto? Kapec tik biezi? Man jau 18 men stav, vislaiku apdeitoju autoupdate lapaa, oficcam lieku servispakus, ar sp2 ar nekadu problemu. Bet viens gljuks gan ir, manai kreisajai videokartei gruti dabut stabilus draiverus (Daytona FX5600 256MB).

Kads nezin labako ForceWare un kur to nazi novilkt? Esmu daudzus meginajis...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...