Jump to content
GIGN Forum

Cs Webs?!?


mikasa
 Share

Recommended Posts

Ha ha ha... tas pēdējais webs tik tiešām ir izsmiekls.... mēģina kārtējais sīcis atdarināt pamacibas.tk a.k.a Wp | Help, bet kā redzams visas pamācības ir tādi pusplaģiāti, nu ko.... vismaz atradu vēl kādu, ko izbanot no pamacibas.tk ;)

neviens no tur atrodamajiem tutiem nav ta laika verts, ko jus izterejat ieejot taja lapa un izlasot...

web tuts

STATS

vēl daudzas ar web lietām saistītas pamācības

Link to comment
Share on other sites

Vsp tur ir video pamacibas :D Bet nu ja kaut kas lidzigs ir tad tas 100 % nenozime kad tu mums esi gudrakais un visi no WP | HELP KOPE ! Manuprat to kas tur ir it ipa6i saistits ar HTML PHP utml , tie ir pamati, kuru zin daudzi kas stradajusi ar CMS!

Link to comment
Share on other sites

nu piemērs jau ir ucoz ..../ucoz.lv nomainīšana uz oo.lv ja nemaldos tad smile šo pamācību publicēja mūsu forumā, bet whoila šeit jau redzu 1:1 pārspiesta nav ne autors ne avots norādīts....

Pat pamācība par PC ātruma uzlabošanu ir pamatā ņemta no mūsu foruma, smagi nogriezta, izkropļota un ielikta tur... respektīvi viss, kas tur ir atrodams ir pusplaģiāts...

1.Protams mums jabut gatavam ucoz.com vai ru utt.
2.Piregistrejamies vai ielogojamis oo.lv vai sytes.net vai kada cita kas iedava domain name .
3.Uztaisam jaunu domain neme (mana gadijuma mostw.oo.lv) bet kur jaraksta ip nomainam uz 208.100.5.242.
4.Ejam uz ucoz Web Sistemu ielogojamies admina paneli .
5.Tad jums atveras ta admina lapa un atrodam rindinu Domain attachment uzpiezam uz Domain attachment.
6.Tad jums atveras lapa ar trim izvelem un uzpiezam uz 3 vai pasas apaksjas izveles kas sakas ar Method 3. Attach existing....
7.Tad jums atveras lodzins un preti Domain name: ierakstam tavu izveidoto domain neme (mana gadijama mostw.oo.lv).
8.Kad to izdarijam gaidam 10 min lai vis aktivizetos un vuala viss iet

1)Protams mums jabut ucoz.com vai ru utt.

2)Pieregistrejamies vai ielogojamis oo.lv vai sytes.net vai kada cita kur var dabut subdomain name .

3)Uztaisam jaunu subdomain name (mana gadijuma pamacibas.sytes.net) bet sava IP vieta ieraksta 6o -> 208.100.5.242.

4)Ejam uz ucoz web Sistemu ielogojamies admina paneli .

5)Tad jums atveras ta admina lapa un atrodam rindinu Domain attachment uzpiezam uz Domain attachment.

6)Tad jums atveras lapa ar trim izvelem un uzpiezam uz 3 vai pasas apaksjas izveles kas sakas ar Method 3. Attach existing....

7)Tad jums atveras lodzins un preti Domain name: ierakstam tavu izveidoto domain neme (mana gadijama csredex.oo.lv).

8)Maksimali pec 10 - 15 minutem varesiet lietot jauno domain name, jeb mana gadijuma, "pamacibas.sytes.net"

Tas kā piemērs 1. mūsu forumā atrodamais smile rakstītais vienīgais un īstais darbs 2. no tā pusplaģiātu foruma....

Tur pat videopamācības ir mēsli :o ja nemāk taisīt tad labāk netaisīt nemaz :o

Link to comment
Share on other sites

nejau izskats ir galvenais, galvenais ir saturs.... Viņam ir izskats, kas arī ir tāds nekāds, paņemts e107 un mazliet pajāts ;O Wooooooow ;) labi ka atgādināji laikam jāliek vien atpakaļ piekļuve tikai reģistrētiem lietotājiem...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...