Jump to content
GIGN Forum

I-nets


Flea
 Share

Recommended Posts

Nu par cenu varam nerunat, jo es par i-netu nemaksaju un nekad nemaksasu, un tas nozime, ka pie labaka netiksu. Nu, es tiesi gribu zinat atrumu. Nu 96kbiti ir pa svaku? confused.gif

Nu man ir cable i-net connection. blink.gif

Nu vel gribeju prasit palidzibu sada jautajumaa:

Man bija (nu itka vel ir) i-nets, kuru man piedavaja, kada kabeltelevizijas firma. Nu luuk. Sai firmai izbeidzas ligums ar Lattelekom un sanaca, ak mani bija janem kaut kads citadak pieslegums. Nu vo. Bralis aizgaja un panema to pasu kabela pieslegumu no ats pasas firmas, lai nebutu nekads chakars. Viss itka palika tapatas. Nu modemu atstaja tadu pasu un visu parejo ari.

Bralim vini teica, ka tad kad izbeigsies tas debilais ligums ar to Lattelekom, tad vajadzes ievadit POP3, SMTP servera adresi. Nu man ta adrese ir, tikai nezinu kur vinu vajag ievadit. Un kaut ka ari netik, jo i-nets iet, kaut gan ligums ar Lattelekom ir beidzies.

Neesmu parliecinats kur ta adrese ir jaievada un tapec negribu kaut ko sachakaret, pa cik i-nets iet, kaut gan diezgan sudigi. unsure.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Lielakais stulbums jau ir tur, ka kadreiz viss bija o.k. Ta tikai tagad man gign serveri pings ir pari 1000im. mad.gif

Nu faili man velkas ar 9kB/sec. Un cik saprotu, tad tas ari ir loti mazs atrums. evilmad.gif

96kbiti manuprat ir 6kB, ne?

Isak sakot CS man neredzet... 12.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

man liekas pirmo reizi muuzhaa (cik es esmu redzeejis) Bijach uz paareejo fona (neskaitot f/m) izraadaas gudraaks jhatka.gif

pisec kas par daunisma topiku

Flea - pastaasti kaa tu no bitiem dabuu baitus? nonjem pirmo ciparui? teiksim 91kbit ir 1KB? Gjeenijs.

Eksmim arii forshs pousts... viss reaali pohuj. Ojaa, smagi pohuj, Pohuj par to cik stabils ir nets un pohuj par aatrumu un servisu. Reaali pohuj.

Bljedj es vienkaarshi nevaru....

es vareetu varbuut kaut ko pastaastiit, bet ir jau topiki bijushi taa ka meklee pats vien dibenskuveej dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...