Jump to content
GIGN Forum

Copyright


Swear^
 Share

Recommended Posts

siikais miizeli, darbu sameklē, nopelni naudu un nopērc, neredzu, ka forumam nosaukums būtu mainīts uz werez un hacking ! Besī šitie sīkie smerdeļi, kas ne santīma no savas kabatas nav izdevuši, dzīvo uz vecāku rēķina un vēl zog...

Link to comment
Share on other sites

Jā man forums nav pirkts... Bet tāpēc man stāv © un ar to nekaunos... Atkārtošu to, ko vienmēr - cilvēki cik ilgi taisa krutus skriptus, bet tādi kā Tu tos grib "savākt par velti"... Iemācies arī pats kaut ko lietderīgu...

Link to comment
Share on other sites

:mIm: Tev Pašam ir 100% nepirkta versija!

Tu naxuj pidar, zini kas ir autortiesības, bļaģ kad būsu večuks tevis veikto darbu, paņemsu nopizģīšu un uzņemsu uz video kā to apmīžu pie tava dzīvokļā, vai šķūņa. Ielikšu visur!

p.s. Tev enka nebūs :D

Link to comment
Share on other sites

Mana drauga forumaa, nahrinizeejaam to suudu, viena iemesla deelj, jo tas bojaaja lapas footeri, taa jau uz vinju pox, jo ipb tak pa gabalu var atpaziit, katraa zinjaa ieteiktu parakties pa index, neesmu iisti paarliecinaats, bet kkur tur bija!

Link to comment
Share on other sites

:mIm: Tev Pašam ir 100% nepirkta versija!toties tava galva būtu kādas minūtes 10 pret sienu jādauza un tad moš varētu piekurbulēt

ieej veikalā, redzi saldējumu - ko tu izvēlētos? par velti paņemt vai maksāt bez tolka?

un vispār - kā tu zini, kas viņam ir un vai viņam vispār ir?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...