Jump to content
GIGN Forum

Nika Regosana Pa Sms


HellFire
 Share

Recommended Posts

Labdien vai kads nezin ka var uzscriptot ka var niku pieregistret amxbana par sms un unban ari par sms ka to visu var dabut gatavu???? ludzu palidziet

Link to comment
Share on other sites

bet man vajag taka šeit un tas ir taisits caur fortumo.lv sms serveri

un tapat ari ir unban vinjiem ja neticat tad paskatities

un tapec plzzz pasakieet ka var ta uztaisit......

Link to comment
Share on other sites

Tātad speciālā Kiwix`a pamācība...

Paņemam/nopērkam 1 vistas fileju, Indijas riekstiņus, un visādas čilli mērces... Iemērcam vistiņ uz 1 diennakti čilli mērcīte, lai būtu kaut cik asāka garša... Tad apgrauzdējam riekstiņus... Pēc kāda laika sacepam to fileju... Un uzliekam riekstiņus... Klāt liekam kkādas salātlapiņas, dārzeņus garšai var sojas eļļu... Un sākam ēst... XD

©Kiwix

P.S. Neatbildu par sekām, kas radīsies šo ēdot... Vispār nezinu vai, kas sanāks... Ja ko nesaprotat PM... :lohs:

P.S.2. Pamācību nekopēt bez atsauces uz avotu...

P.S.3. Hellfire visa mana raksta morāle - neviens Tev neko neskaidros, jo nav jēga censties palīdzēt serverim, kas pēc mēneša vai nedēļas noies padibenē... *GL*

Link to comment
Share on other sites

kiwix tu esi loxs

tev pasam serveris 1 dien pastaves un bus pizda un nebus jega tev tur ziedod servera laba

2. un ka tu vari zinat ka 1 menesi serveris bus un pectam nebus LOLman jau serveris ir 3 menesus LOX

Link to comment
Share on other sites

tev pasam serveris 1 dien pastaves un bus pizda un nebus jega tev tur ziedod servera laba

2. un ka tu vari zinat ka 1 menesi serveris bus un pectam nebus LOLman jau serveris ir 3 menesus LOX

Būtu paklusējis, kopēt lapas tik māki.

25 Ls un dabūsi scriptu. Lētāk nezinu vai kautkur dabūsi.

Link to comment
Share on other sites

tam revas veidoju es, ja vajag pm, prasiishu mazaak nekaa tev te gribeeja! :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...