Jump to content
GIGN Forum

Uzbrukuma Plāns: Gabbar


traktorists^
 Share

Recommended Posts

kr4 lieta tāda, džeks mani smagi appisa, ar ko es biju 50/50 rēķinājies, bet tas tā. Uzbrūkam visiem gabbar ciemiem, jo armija patiešām nav liela. Galvenais tos nonest.

Sīkāku plānu sazīmēšu vēlāk, bet, pašlaik vajadzētu uzbrukt kroperim (baghdad) un tad visiem pārējiem.

Link to comment
Share on other sites

Emmm..

Par ko vispār iet runa ?

A to es neko te nejēdzu :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

ņu, tas nozīmē, ka tev te arī īpaši nav jēgas postēt.

tātad, ko esmu pasācis.

1.

2.

3. nepatīkami, ka catas zaudēju

ir vēl, bet slinkums. kr4 ceļu catas un nesīšu nost, sākot, no mazākā. nekas dižš jau nav, bet tik un tā.

edit: reāli man nebūtu izredžu, bet, ņemot vērā to, kāds lohs viņš ir, man ir reāla šanse :) bet, lūdzu, ja kāds šo redz, lūdzu palīdz.

laikam tas būs diezgan bezjēdzīgi, bet tomēr kautko pierakstīšu.

mana doma ir tāda: es attīru visus ciemus no troopiem, jo zinu, cik daudz katrā ciemā tie bija, jo pats kādreiz vadīju to acc, bet, man nav catu, so to varētu izdarīt jūs. nav nozīmes, cik ilgi tie ies, galvenais, lai tiek līdz turienei, jo par pārējo es centīšos parūpēties.

galvenā prioritāte: nodragāt kropa fieldus

tālāk noteikti jāsāk ciemu pilnīga izdzēšana. sākam, protams, no mazākā.

reāli tur stone mansion nekur nav normāli attīstīts, so nodragāt celtnes nebūs īpaši grūti.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Gudri runat ar jamak, bet tas ir komandas darbs...

Tak,varesu (centisos) palidzet ar paladiniem un catam ,kas izies no corseda ciema 27|54

Tikai sakiet laiku,kad ir izsutita juseja armija,jo negribetos papist 700 paladinus,kuri ir def zaldati...

un palidzesu no mersy acount... kur bus catas+ 300 imperian un ( nedaudz ) Equites Caesaris

ceru uz turpmako sadarbibu !

Link to comment
Share on other sites

eu, džeki, es pats to akk. attīstīju un domāju pamazām pārņemt, tomēr viss sagriezās kājām gaisā. Tāpēc, nezinu, ja jums nav iebildumu, kroperi es vēlētos aizsist, jo dēļ viņa es jau savam capitalam nojaucu palace lvl 15 + viņš man ir ļoti tuvu. Vispār es tur jau turēju savus troopus, tomēr tagad tie ir pie manis, un man krops ir apmēram -1700 :)

karoč: visi, kas piedalās, ieraksta šeit laikus, cik ilgi tiem ir jāiet ar off armiju un catām, tad redzēsim, cikkos jāuzbrūk. Bet derētu tā čotka visu izdarīt, savādāk vēl reinforsus savāks.

ja kāds var, lūdzu noskauto ciemus: BAGHDAD;ERBED;FUJAIRA;ASTAKHAN un ieraksta šeit troopu skaitu.

Link to comment
Share on other sites

būtībā uzbrūkam visiem ciemiem, tikai bagdādei nīcinam granary, pārējajiem, sākot ar mazāko, sūtam uz fieldiem, granariju.

Zorg, ja tu neuzbrūc ar catām, tad noteikti uzbrūc baghdad.

un neaizmirstam par fake attacks.

p.s. vēl aizvien gaidu laikus, cik ilgā laikā jūs līdz turienei varat nokļūt.

Link to comment
Share on other sites

saksim ar to ka es biju arii vienubridi gabbara sitteris un neiesaku ar to puisi speeleeties, jo shim attiecibas gan ar to ffh galveno bija labas kaa arii ar paareejiem apkartejiem ffh. taa kaa vari patiesham uzrauties uz ffh, un gan jau tur tavi 1k falanki bus kakim zem astes.

bet ir jau arii otrs variants: gabbars ir simcity tipa speletajs un ir iespeja ka shis ir ljoti neaktivs un tad var patiesham to pasist, bet nu palubomu neiesaku to dariit, labaak cyclopu sitat :)

Link to comment
Share on other sites

well, gabbaram ir jauns owneris :) Otrkārt, es esmu runājis ar Palindrom un Despondency, Palindroms bija vairāk negatīvi noskaņots, lai gan ar viņu varēja visu sarunāt, bet Despondency gan bija foršs :D Vopšem man tika piedāvāta vieta FFH, tad es varētu dauzīt gabbaru cik vēlos, bet pašlaik, despondency teica, ka, ja es neesmu ffh, nebūtu labi gabbaram uzbrukt. Tas tāpēc, ka savādākā gadījumā citi ffh'ieši man uzbruks un despondensijam nāksies sūtīt viņiem atkal vēstules, lai neuzbrūk :)

Btw, es nezinu, vai ietu uz FFH, jo žēl piečakarēt HELLAS vadītāju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...