Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Gigna pamācībā tas links man liekas tagad iet uz 1.8uzliksanu nevis realite hl guard.Tagad jau jaunakais ir 2.4 kuram nenak lidzi hl_guard.dll un nezinu ka uzlikt :huh: (tapec ka slikti zinu rus/ sore)

Edited by Predis
Link to comment
Share on other sites

hlguard 1.9 n10 ir labs, bet lago. Hlg ir bullshits kjer tikai aliasus. Vajag ko jaunu uztaisiit, bet dzirdeeju ka buus RHLG 3.0. Bet hlguard`a nebūs, jo viņi beidz taisīt tā kā 1.9 n10 ir pēdējais, nu es nezinu moš kāds pediņš paņems un taisīs ar kādiem UBERPRO speciālistiem. Derētu jaunu šitu uzmaukt HLG jau novecojis.

Tagad ir iznaacis kkaads jauns aimbots, un ir vnk čau, es to baltgames viģiku redzēju. Tagad ar to čītu moš busteri varēs apiet, un tādēļ vairs daudzi cs'u nespēlēs dēļ debīlajiem čīteriem.

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir iznaacis kkaads jauns aimbots, un ir vnk čau, es to baltgames viģiku redzēju. Tagad ar to čītu moš busteri varēs apiet, un tādēļ vairs daudzi cs'u nespēlēs dēļ debīlajiem čīteriem.

es biju domajis realite iet kopa tikai ar 1.9 hlguard,man tgd aizgaja sakombineju realite hlguard 2.4 kopa ar hlguard 1.9 no ukrainu kopa salikta servera un vola. man detecto bunny hop kad leka azteca :D vot tas ir reka paleka ar duck pa kastem un iet varni par bunnyhop uz cdhack testejis neesmu :khehehe:

Edited by Whiplasher
Link to comment
Share on other sites

:D

Nekāds .sma skripts vispār nav vajadzīgs, visu var izdarīt caur .cfg failiem!

Es nomainīju pilnīgi visu un man strādā perfekti! :meele:

Sākumā arī domāju dabūt skriptu un kko mainīt, bet izmainīju visus .cfg failus, kas nāca līdzi (VISUS) un viss ir ok! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Es nomainīju pilnīgi visu un man strādā perfekti! :meele:

Sākumā arī domāju dabūt skriptu un kko mainīt, bet izmainīju visus .cfg failus, kas nāca līdzi (VISUS) un viss ir ok! :thumbsup:

nu ja jau tu esi tik gudrs ka tad tu reklamu nonemtu ??? cfg faili pats tos cfg failus parjaucu,neka jedziga tur nav

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...