Jump to content
GIGN Forum

Ebay


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Nū es itkā tam visam pasākumam uzticos. Sūtijis tik 4 preces esmu, dārgāko pa ~ 170 ls, viss ok, vienu reizi tik mēģināja izčakarēt - atsūtija fake ms stick, bet to es arī atr aizsūtiju atpakaļ. Pērkot protams vaig pārbaudīt vai tā maksāšanas metode tev der, jo cik esmu dzirdējis piem vācieši paypal'am neuzticās un prasa parasto bankas pārskaitijumu veikt.

Link to comment
Share on other sites

Esmu sūtijis daudz ko un esmu arī ieberzies. Piemēram - motocikla amartizatori atnāca sapisti. Neko padarīt. Atpakaļ sūtīt nebija jēgas, jo padirstu nereālāko piķi uz sūtīšanu.

Brālis ir sūtijis mobīlos un tie nav atnākuši. Es nesen sūtiju bateriju, bet atnāca cita. Ne vienmēr izdodas dabūt atpakaļ naudu caur paypal.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

botas sūtiju 4. gab, 3 bija norm, ceturtās kaut kādas nohaltūrētās, zole nāca nost. Zeķes neatnāca, lai gan bija izsūtītas (pastā pazuda). Kreklu iesildīšanās, bet par to man naudu atdeva pilnībā (arī par šippingu).

Link to comment
Share on other sites

NO CIK SĀKAS MUITA UN CIK % JĀMAKSĀ IEVEDOT PRECI?????

Es pasūtīju fočiku - viss kopā ~1000$, cik man Latvijā nokāsīs piķi par to?

Nevar uz tās pakas ko sūta vienkārši norādīt ka tā ir dāvana, nevis pirkums - lai nekāstu muitu???

Link to comment
Share on other sites

NO CIK SĀKAS MUITA UN CIK % JĀMAKSĀ IEVEDOT PRECI?????

Es pasūtīju fočiku - viss kopā ~1000$, cik man Latvijā nokāsīs piķi par to?

Nevar uz tās pakas ko sūta vienkārši norādīt ka tā ir dāvana, nevis pirkums - lai nekāstu muitu???

var, tikai tad ar pārdevēju jāsarunā! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

NO CIK SĀKAS MUITA UN CIK % JĀMAKSĀ IEVEDOT PRECI?????

Es pasūtīju fočiku - viss kopā ~1000$, cik man Latvijā nokāsīs piķi par to?

Nevar uz tās pakas ko sūta vienkārši norādīt ka tā ir dāvana, nevis pirkums - lai nekāstu muitu???

Man arī interesētu par to procesu. Tik milzīgus pirkumus gan netaisos veikt, bet tomēr.

Link to comment
Share on other sites

nu tikko atravu vienu laptopu par 900ls, sarunāju lai sūta kā giftu, pārdevējs normāls čalis būdams, uzrakstīja arī vērtību uz 500$, dabūju samaksāt tikai 18% nodokli un viss.

Link to comment
Share on other sites

Ja vērtība ir zem 45$, tad nav jāmaksā nodoklis. Labāk sūtīt ar USPS, jo tur tas viss samaksāšanas proces ir daudz vienkāršāks un arī muita nejaudā pārbaudīt tās pakas!

Lielākais pisaks sūtot ar TNT vai DHL vai kādu citu un maksājot muitu (un viņi muitā piepišās visām tām pakām), ir tāds, ka tev 2x jābrauc uz muitu un tas patērē fucking daudz laika. Nu phouj par tiem piem. 100Ls nodokļos, bet tas pisaks ar to muitu ... nu tas ir vismaz vel papildus 30Ls vērts (tavs laiks, nerēķinot iztērēto benzīnu).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...