Jump to content
GIGN Forum

Wtf = Ownage


Guest Arkonoid
 Share

Recommended Posts

Guest Arkonoid
sad.gifmad.gifsad.gifmad.gifsad.gifmad.gif

:PPPPPPPPPPPPP pzc es toshijos no tadiem cilvekim ka ne par ko uzlik :PPP wtf pfpf devil.gifmad.gifsmiliez.de_2551.gif

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: [GIGN] owna

BAN] Iemesls banam: g1gn

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 36 minutem 20 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 6944 dienam 10 stundam 2 minutem 40 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sada

Link to comment
Share on other sites

Ienaaku serverii - viss ok. Serverii speeleeja viens dzheks kuram nicks bija "puisiitis + veel divi kautkaadi vaardi. Sauksim vinju par "puisiitis lielaa kjezaa". Taatad saakaas jauns rounds un "puisiitis lielaa kjezaa" nomaina nicku uz "[G1GN] puisiitis lielaa kjezaa" . Un luuk shaadu paraadiibu, ko vareetu nosaukt par nesankcioneetu GIGN klana vaarda izmantoshanu, plagjiaatismu es veerteeju LJOTI strikti. Manaa skatiijumaa tas ir otrs nopietnaakais noziegums cs.gign.lv serverii peec, protams, chiitoshans.

Link to comment
Share on other sites

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 36 minutem 20 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 6944 dienam 10 stundam 2 minutem 40 sekundeem

Manliekas, ka arakoids vispaar neatradaas serverii, kad bans tika uzlikts...

Link to comment
Share on other sites

Guest Arkonoid
smiliez.de_2538.gif

Dream tieshi ta , es tew piekritu , bet sad.gif MACHO un Owna (1). Es speleju uz cs.gign.lv tad irc pasauca mani gatheri kapat es izgaju araa ok . (2). Gatheris beidzas es domaju kamer gaidishu next gather paspeleshu gigna eju ieksha opa hopa BAN ? wtf ? ta nu tas bija smiliez.de_2125.gif nu vot (3). Uz mana kompa nevar nevins tik jo es pats tur sedeju un nick nemainiju jums te kaut kads parpratums.. smiliez.de_2538.gif ta luk blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Aa moshka pat sore jo es te lasiju bezmiex rakstinu evilmad.gif ka vins apgalvo ka Tornado ban tad tas ir pzc ja 1 ip visam zalem jo es tur ari biju kad pbija bans smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Arkonoid
Aa moshka pat sore jo es te lasiju bezmiex rakstinu evilmad.gif ka vins apgalvo ka Tornado ban tad tas ir pzc ja 1 ip visam zalem jo es tur ari biju kad pbija bans smiliez.de_2125.gif

mad.gifmad.gifsmiliez.de_2125.gif pzc 1 ip es hujeju tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Arkonoid

Macho es sapratu smiliez.de_265.gif =) es jau palasiju to topick es neapvainoju juss thumbsup.gif bet mna lilaka beda ka Disconet clubu shaturs aiztaisija confused.gifunsure.gif bet tagad nakas it uz Tornado jo shis ir Otrs labakais tagad jau 1th Latvia2.gif bet ko var padarit ja pasaule ir tadi dorki 76.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...