Jump to content
GIGN Forum

...sakaraa Ar Maajaslapu.


razery
 Share

Recommended Posts

Labdien tauta.

Iespejams, es nerakstu iistajaa sadaljaa, tikai nebljaujiet uz mani un vnk parceljiet forumu citur.

Esmu par sho teemu rakstiijis DAUDZ KUR, bet nekur neviens neko nezin... tapeec domaju, ka varbut kaads no shejienes spees paliidzet.

Taatad uz priekshu:

Man ir webs, ar e107 cms. Stāv vinjsh uz easyPHP1-7 (apache+Mysql). Problema ir taada, ka webs ir shausmiigi leens, kaut arii man internetam uploud speed ir labs. 4 - 5 mbps/s uploud speed.

esmu izmegjinaajis visu.. bet nekaa. webs paliek tik pat leens....

es vnk probleemu esmu saskatiijis tajaa, kad citiem, kuriem upoud speed ir uz pusi mazaaks, lapa strada uz pusi atraak nekaa man, kuram ir uploud speed 2x lielaaks... :/

kaads varbut ir ar kko tadu saskaries?

kaa varetu to labot?

Link to comment
Share on other sites

Es te tā painteresējos, tas easyphp jau arī gluži nav domāts mājaslapu hostēšanai , bet gan tādiem kā kodēšanas treniņiem uz lokālā, ja nemāki izveidot pats savu webserveri, uzinstalē kautvai appserver, kurš ir ļoti stabils un easy to use tieši priekš iesācējiem...

Link to comment
Share on other sites

hm... taa arii domaaju, ka probleema ir pashaa easyPHP. :)

Ir iespeejama paarieshana no easyphp uz appserv reaali saglabaajot maajaslapu taadu kaada vinja ir?

ja ir tad, kas iisti ir jaadara - kaadas mapiites utt ir jasaglabaa?

un luudzu, ja nav gruuti, ieliec link kur var noka4aat labaako appserv versiju uz kuras ies pēc ŠĪS pamācības veidots AMXBANS un psychostats v2.3.3

Paldies visiem kuri meegjina paliidzeet! :)

Edited by ljaron
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši saglabā no www mapītes vajadzīgo failus un saglabā datubāzes ;);):):)

P.S. Velc visslabāk AppServ 2.5.7 (viss strādā) :):)

Link to comment
Share on other sites

DB datus un pašus skriptus parasti kas ir iekš www, bet mysql (datubāžu dati) mysql/data...

Link to comment
Share on other sites

itkaa visu izdariju pareizi... iesledzu appache_start.. vinjsh man staav lejaa. sledzu mysql_start vinjsh man aatri nozib gar aciim un pazuud.

kad eju majaslapaa raada sho:

CRITICAL_ERROR:
Line : generic, class2.php

Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information.

kur probleema? =(

itkaa visas mapes parkopeeju pa virsu un visu izdariiju... ieksh e107_config.php arii viss ir kartiibaa!

Edited by ljaron
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...