Jump to content
GIGN Forum

After All These Years We Been Down...


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

khe nu labi, izdomaaju arii kko padiikt peec kaada ilgaaka paartraukuma wink.gif Nu ir taada lieta, kaa free/reserverd slot, kurru es peekhnji sagribeeju naughty.gif Redziet, leita taada - gadu vispaar cs neesmu speeleejis dazhaadu iemeslu deelj, bet te peekshnji atgriezos pie jums smile.gif No vot, vairs jau nav taa jauniiba, kas bija tad, kad saaku speeleet sad.gif Liikaa mugura saak jau chiiksteet peec pirmajiem taustinju spiedieniem, kad meegjinu atkaartoti tikt serverii... veeleejos paluugt kaa "vecajam bukam" no vecaas skolas iedot reserved slotu. Varbuut nezinat, bet GIGN`aa speeleejo no pashiem pirmsaakumiem (kad veel bija max 8 cilveeki utt) wink.gif Protams, varat izteikties briivi shajaa topikaa thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

2 macho - es esmu gan Pulkvedis gan arii rocky balboa (arii Killer.Mike kuram tiesiibas nonjemtas) + veel tas, ka es neprasu admin tiesiibas, bet gan reserved slotu naughty.gif

2 kaAh - tagad es katru dienu speeleeju gign`aa, jo tikai paaris dienas atpkalj ieinstaleeju cs tongue.gif

piis aut

Link to comment
Share on other sites

PuffDady iisteniibaa manaa kolekcijaa ir veseli 4 niki ar admin tiesiibaam, vieniigi to vienu (aka Wee-Man) es atdevu lietoshanaa dazhaadas izcelsmes draugiem wink.gif Iisteniibaa, jau es luugumu par slotu nepamatoju ar savu uuber labo speeles liimeni, vienkaarshi domaaju, ka vareetu man uzticeet arii shaadu adminu pakaapi naughty.gif Ceru uz sapratni...

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā prātā ir palicis, ka tu pirms kaut kāda laika forumā spamoji un cūkojies ras.gif

happy.gif

nu ja tu buutu vienkaarshi perfekts admins un briinishkjiigs cilveeks (kaads tu neesi evil6.gif) tad veel vareetu padomaat...

bet kopumaa atbilde uz tavu jautaajumu ir Nee wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...