Jump to content
GIGN Forum

Rakstat Te Tie Kas Vakaru Normaali Nokodushi!


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Taatad esmu nodzeeris liidz 9:37 riitaa! Sieva jau darbaa! Guju ar chali ( peeeeee) (baac kaa nepatiik)

Taatad ideja topikam - rakstam sheit tad kad ir normaala koma (paaalis) vai da hvz kaa lai to ietekmi nosauc ko alkahols izdra uz cilveeka praatu! VEEEL respektiivaak tie, kas pienjeemushies visu nakti( neder 19:00-23:59)!

Uzskatu ka shito vareetu kaa nakts riita spmu! tikai tad kad postotaaji iedzeerushi!

UN UN UN kaa es pats pilniigaa komaaa manas kljuudas nelabojiet (r&r)

Leenaam un mieriigi!

no riita piecelshos edit buus!

Link to comment
Share on other sites

Aarpraats ko es te esmu uzrakstiijis!

PSC! es tikai 11 no riita aizgaaju guleet un tagad tikai pieceljos-ieeju formuaa lasu topikus un re vienu pat es esmu uztaisiijis!!! WTF? neko nezinu!

Ja godiigi ir tiiri ok teema sanaaakusi peec visas taas nakts dzershanas un pat kljuudas nau tik daudz, jo reaali pogas es toch neredzeeju! Viss tagad pusgadu vairs nedzershu (tikai alu vakaros :khehehe: )

Link to comment
Share on other sites

Man vakar sanāca forši izstaigāties.

Sākumā aizbraucu uz kalnciema ielu, kur pie kaut kādas vecenes vietējais kodiens notikās. Tur bija galīgi garām, un ar čomu atcerējāmies, ka melnajā piektdienā ir korn pasākums. Jopcvaj, tak nevar nelaist. Aizbraucām uz turieni, iedzērām, es izbļaustījos un 3 izdomāju vilkties prom. Tā kā esmu taupīgs, un pālī tas nelikās nekas dižs, gāju ar kājām uz mājām. :D No gaisa tilta līdz Ziepniekkalnam. Tur varētu būt ap 10 km ne? Es uzstādīju rekordu - 1:37h prikiņ? Pasākums MP bija ļoti labs.

Btw, kur netā var izmērīt attālumu no viena punkta līdz otram Rīgas robežās?

Vēl tikai 1 diena, un klāt ir pirmdiena. ARE YOU READY?

Link to comment
Share on other sites

PSC! es tikai 11 no riita aizgaaju guleet un tagad tikai pieceljos-ieeju formuaa lasu topikus un re vienu pat es esmu uztaisiijis!!! WTF? neko nezinu!

Ja godiigi ir tiiri ok teema sanaaakusi peec visas taas nakts dzershanas un pat kljuudas nau tik daudz, jo reaali pogas es toch neredzeeju!

Kaut ko tu te melo.

No sākuma teici, ka neatceries, ka būtu taisijis topiku, bet nākamajā teikumā tu saki, ka rakstot, neesi redzējis pogas :slap:

Edited by QuikStar
Link to comment
Share on other sites

Nuuu. drauga 19 gadu jubileja bija grandioza. Bijām boulingā un tur uz vietas arī kodām. daudz nedzēru, rīt tak skola :D anyway forš pasākums bija :) Riebīgi ka lietus lija <_< savādāk būtu pīpējuši ūdenspīpi ejot pa vecrīgu :D bet nekas nesanāca

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...