Jump to content
GIGN Forum

4fun


cmdr
 Share

Recommended Posts

VIENKAAESHI LJOTI UZJAUTRINOSHJI! ! ! ! !

Tas aiznjems tikai 20 sekundes. Un taatad saakam! ! ! OK???

Panjem kaukulatoru! ! ! !

1. Izveelies nedeeljas dienu kuraa tev gribeetos nodarboties ar SEXu!

Piemeeram sveetdiena - skaitlis 7.

2. Pareizini to ar 50!

3. Pieskaiti ieguutajiem rezultaatiem klaat 44.

4. Pareizini visu ar 200.

5. Ja shinii gadaa tev jau ir bijusi dzimshanas diena tad pieskati

klaat 104,

ja nee tad 103.

6. Peedeejais solis; no ieguutaa rezultaata atskaiti savu dzimshanas

gadu

(piemeeram 1941, 1978......)!

Tagad tev ir priekshaa piecciparu skaitlis! ! !

Taatad:

Pirmais skaitlis apziimee dienu, kuraa tev gribeetos nodarboties ar

SEXu, vai

pareizi???

Peedeejie 2 skaitlji apziimee tavu pashreizeejo vecumu. Jaa???

Otrs un treshais cipars noraada pozu, kura tev patiik vislabaak. Re

kaa es

zinu! ! ! 18.gif)

Shii matemaatiskaa mozaiika darbojas tikai shogad! Paarsuuti to saviem

draugiem tuuliit pat! ! ! Kaut kas neparasts notiks ar tevi shodien

pulksten

22.30! ! ! Gatavojies shim patiikamajam notikumam! ! !

Ja tu izdzeesiisi sho veestuli, nevienam ieprieksh nepaarsuutot, tad

SEXa tev

nebuus visus 10 naakamos gadus! ! ! Bet ja 10 minuushu laikaa to

nosuutiisi

vismaz 10 cilveekiem, tad tava miila tevi noskuupstiis shodien

pat! ! ! smile.gif

taada aakstiishanaas ir vien, bet nu ja kaadam ir interese, tad var aizpildiit wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Reku veelviensh liidziigs texts, ko man viena meietene atsuutiija cool2.gif

Es to izmēģināju ? ārprāts, kas sanāca! Bet turies pie noteikumiem, citādi nebūs interesanti!! Starp citu, kad izdarīju to pēdējo reizi, pēc trim nedēļām man jau bija nauda ? tieši tik, cik biju vēlējusies... kaut kas traks! Lai cik traki tas skanētu ? tas darbojas. Pamēģini! Tēma: ķīniešu horoskops Dzelzs Drakona gads nes tev bagātību un laimi. Seko instrukcijām un neuzjautrinies, citādi nedarbosies un tu nožēlosi, ka vispār ielaidies. Vajag tikai 3 minūtes laika ? un tu jutīsies pārsteigts. Tā, kas šo atsūtīja, stāsta, ka vēlēšanās piepildījusies pēc 10 minūtēm, bet nedrīkst uzjautrināties!! Šai spēlei ir lielisks iznākums. Nelasi visu uzreiz, vienkārši sāc no sākuma. Ir vērts pamēģināt. Vispirms paņem zīmuli un papīru. Izvēloties cilvēku vārdus, rīkojies impulsīvi, izvēlies tādus, ko pazīsti. Lasi pa vienai rindiņai ? nelasi visu uzreiz, citādi izbojāsi visu prieku. Vispirms saraksti stabiņā ciparus no 1 līdz 11. Blakus cipariem 1 un 2 uzraksti divus ciparus (no 1 ? 11), kuri tev patīk. Pie 3 un 7 pieraksti pa vienam pretējā dzimuma personu vārdam. Nelūri uz priekšu, citādi neiznāks, kā vajag. Uzraksti pa cilvēka (drauga, radinieka...) vārdam pie 4, 5 un 6. Nesmejies, citādi nožēlosi, ka ielaidies. Pie 8, 9, 10 un 11 uzraksti pa vienam dziesmas nosaukumam. Tagad vēlies kaut ko. Un tagad ? spēles atslēga: Tik daudziem cilvēkiem, kāds cipars pierakstīts pie 2, tev jāizstāsta par šo spēli. Cilvēku pie cipara 3 tu mīli. Cilvēks pie cipara 7 tev patīk, bet tu nespēj noregulēt ar viņu attiecības. Visvairāk tu raizējies par cilvēku pie cipara 4. Cilvēks pie cipara 5 tevi ļoti labi pazīst. Cilvēks pie cipara 6 ir tava laimes zvaigzne. Dziesma pie 8 vislabāk saskan ar cilvēku pie 3. Dziesma pie 9 ir dziesma cilvēkam pie 7 Dziesma pie 10 visvairāk pasaka par tevi pašu. Un 11 ir dziesma, ka pauž, ko tu domā par dzīvi. Šīs stundas laikā nosūti šo 10 cilvēkiem. Ja tu to izdarīsi, tava vēlēšanās piepildīsies, ja ne ? piepildīsies pretējais. Diezgan savādi, bet izskatās, ka tas darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Galigi, ne pa temu saanaca, ka es Miilu zobu feju un nevaru sadzivot ar Pamelu andersoni sad.gif un vara viikke freiberga mani lloti labi paziist!!

WOW - kas to butu domajis

un ja es rit neredzesu ka par manu maju lido reketes No ASV uz Maskavu, tad var teikt ka veeleesanaas arii veejaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Galigi, ne pa temu saanaca, ka es Miilu zobu feju un nevaru sadzivot ar Pamelu andersoni sad.gif un vara viikke freiberga mani lloti labi paziist!!

WOW - kas to butu domajis

un ja es rit neredzesu ka par manu maju lido reketes No ASV uz Maskavu, tad var teikt ka veeleesanaas arii veejaa sad.gif

nu shkjiet ka vajadzeeja par reaaliem teeliem turklaat paziistamiem raxtiit.. thumbsup.gif man baigi sakrita ar to 3. un 7. punktu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...