Jump to content
GIGN Forum

Selling Mobile Phone !


fire^
 Share

Recommended Posts

Taatad, izmantoshu savu staavokli un lielo apmekleejuma skaitu blink.gif Paardodu savu telefonu 8250, attachedaa bilde, vai manu pret 5510, piemaxas atkariibaa no staavoklja un komplektaavijas...

6093371 - peec 16:00 (skola) vai sms, protams arii emails - [email protected] evil6.gif

Saakuma cena manam 27ls, jo aatraak peerk jo leetaak !!!

P.S - telefons labs... wacko.gif

post-6-1094671945.jpg

Link to comment
Share on other sites

jaa forshi, varu dereet ka tam telefonam gljuko zona, jo man bija taads pats (patiesibaa veseli 3) un visiem bija vienada problema... tas esot shitaam nokijaam gljuks smags... sad.gif

worm peec tava teksta diez vai kads vinju pirks smile.gif

aaa un btw. jaa kaadam ir 3200 nokias austinja msg me biggrin.gif

aaaaa un 2btw. kaads man negrib uzdaavinaat nokia laadetaju, jo man nospeera sad.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa forshi, varu dereet ka tam telefonam gljuko zona, jo man bija taads pats (patiesibaa veseli 3) un visiem bija vienada problema... tas esot shitaam nokijaam gljuks smags... sad.gif

varu pateikt bez brutaalas dirshanas, zona straadaa peec maniem ieskatiem - taapat kaa paareejiem thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad, izmantoshu savu staavokli un lielo apmekleejuma skaitu blink.gif Paardodu savu telefonu 8250, attachedaa bilde, vai manu pret 5510, piemaxas atkariibaa no staavoklja un komplektaavijas...

6093371 - peec 16:00 (skola) vai sms, protams arii emails - [email protected] evil6.gif

Saakuma cena manam 27ls, jo aatraak peerk jo leetaak !!!

P.S - telefons labs... wacko.gif

pa 25 tagad new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...