Jump to content
GIGN Forum

Me te biki kaut ko nesaprot


walkman
 Share

Recommended Posts

PS tauta nenobalsoja par... bet tas sux... jo citreiz nobalso par kaut kaadu meeslu kad speelee kaadu normaalu standarta mapi..

taa teica betushka

taatad vinjam pasham nepatika ka uzliek citu mapi kura vinjam nepatiik bet vinjsh grib to kas patiik

nu labi man po tad jau laikam.... lai jau vinjsh voto un maina kartes kaa vinjam patiik un kad vinjam patiik ja jau tas ir labaak..

naakamais teksts no betushkas

es nelieku votes sev bet citiem speeleetaajiem kuri to grib wink.gif

nu protams fy karshu fan

man arii besiii fy_ mapes

Link to comment
Share on other sites

Votoshana kartes viduu veel varbuut arii nebuutu tas launaakais, bet nu piedod, atvaino - briidii, kad serverii notiek speele 9vs9 atkaartoti likt votes uz fightclub liidz kaads no atminiem piegriezh votoshanu - nu sorry...Un nevajag staastiit, ka "tauta tachu nobalsoja par" - taadaa gadiijumaa kartes mainiitos ik pa piecaam minuuteem. Public serveris tomeer ir un paliek public serveris - tas notiekti nav tik vienkaarshi, kaa speeleejot ar draugiem pa LAN`u - vot sagribeejaas 5 minuutes paspeeleet iceworld, davai tagad uz nazhiem fightclub uzspeeleesim kaadas paaris minuutes un peec tam jau atkal mainiisim uz citu karti.

Link to comment
Share on other sites

Labi man iistaniibaa poh... taas votes tongue.gifbiggrin.giflaugh.gif

es bez vinjaam vareeju ilgi dziivot un dziivoshu taapat veel ilgi biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

MALACIS - tad tagad kad izraadiijaas ka tu ar vote tiesiibaam nemaaki riikoties tad visiem dziive buus mieriigaaka...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...