Jump to content
GIGN Forum

Veidoju Mājaslapas!


Sokraac
 Share

Recommended Posts

ar trakeriem spēlējos apmēram pirms 3 gadiem. tavs dizains principā ir pilnīgs standarts, kas nāk līdzi :thumbsup:

Tu no tām nosauktajām lietām, jēdz labi ja pamatus.

pie web izstrādes neesmu sēdējis kādus 2 gadus vismaz, jo nav laika, darbs prasa visu laiku, tapēc nav ko parādīt. bet nu esot mājās, moš jāpalūr manā maģiskajā web paciņā :D

Link to comment
Share on other sites

standarta dizains.? Tu zini par ko runā ? Šeit ir ielikta themes sistēma izmantoti stdhead un foot tātad mocīts lauzīts PHP :P

Vēl ir liktas aizsardzības n-tās :) Protams ir daži MYSQL caurumi bet tos ar laiku atradīšu un aizlāpīšu :)

Un pamatus :D yeah whatever :P

100punkti ka tava "maģiskā web paciņa" sastāv no gataviem cms un pārsvarā bāzēti webu uz FREE pieejamām sourcēm - nuked, fusion, e107 utt. :)

Edited by Sokraac
Link to comment
Share on other sites

tad, lūdzu, kad būs kas nopietns, ko parādīt, tad ar sāc runāt. pašlaik Tev ir &%&$ uz kociņa. un vel pa to prasīt naudu..

un tās maģiskās lietas, ko tur sasauci, ar ir hu*^&$a.

edit: pirms atver muti vaļā, izmazgā viņu. punktu vācējs atradies.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Tu tās maģiskās lietas nemaz nezini tapēc nesauc par hu*&^$am. :D Iemācies PHP un tad runā :P

Jā OK, man vairs nav nekas ko parādīt jo HDD nokūpēja un ārējais man nav, kur saglabāt darbus.

Par tavu muti [ pilnu ar nezināmas izcelsmes baltu vielu ] un spalvainajām plaukstām labāk nerunāsim. :P

Link to comment
Share on other sites

autors izklausās pēc pilnīga nūba, kas zin uz pirkstiem saskaitāmas php funkcijas, kuras pats no kaut kurienes nospēris.

Mūsdienās neviens neko netaisa no nulles (izņemot patiesi elītus džekus).

Man liekas es ar savām nuļevojām php zināšanām esmu krutāks :)

Link to comment
Share on other sites

njā.. nevaru vairāk, Tavu uber lapu uzhakot ;( Tu vinnēji

man tikai 14 gadi ir, neko vel īsti no programmēšanas nezinu :(

spam: man vienīgajam liekas, ka pēdējās dienās ir pokemonzorgeru un spameru uzlidojums?

edit: macho, Tevi ar tūlīt nosauks par noobi. vel tikai worms piem derētu :D

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...