Jump to content
GIGN Forum

Ebay


doGY
 Share

Recommended Posts

sāksim ar to, ka paskaties vai tev ir VISA kredītkarte nevis visa electron .

Tālāk piereģistrējies paypal ( ļoti vienkārši ) Tad reģistrējies ebejā un sāc iepirkties, pirms kautko bido, pārliecinies, ka preci sūta uz mūsu banānu valsti. Buy it now nozīmē, ka tev nav jāpiedalās izsolē, bet vari uzreiz nopirkt(parasti lētāk gan sanāk piedalīties izsolē) .

Link to comment
Share on other sites

Cmon tur takš viss tik vienkārši sarakstīts, ka cilvēkam kurš kautcik rubī eng vajadzētu saprast... Un moby tev atbildēja uz jautājumu. Ibanka tev nav vajadzīga ( nu labi tik cik apskatīties to 4ciparu kodu, kuru pēc tam jāievada paypal lapā. )

Link to comment
Share on other sites

Labi uzdošu pavisam vienkāršu jautājumu ar garumzīmēm ! KO man tālāk darīt kad esmu izveidojis paypal akountu ? ? ? ( ja es zinātu un būtu izlasījis visu es taču nerakstītu šeit ). KAA LAI TO NAUDU DABUUN UZ PAYPAL ACC KAA LAI NAUDU DABUUN UZ PAYPAL KONTA ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Mani vnk fascinee tas kaa dogy pateicaas, akd vinjam vispaar cilveki megina palidzeet, dogy iedzer vitaminus + baldiriani, un nomierinies... Pagaidaam izskatas, kad tu neesi gatavs vispaar ne ebay ne paypal, jo pie pirmaas shaizes tu sacelsi visu gign aughsaa HEEEEELP HEEEELP !!!!

Un taagd tev atbilde -

1)Kad tu uztaisi paypal account, tu registrejoties pievadi karti no kuras skaitiit naudinju. Taa karte ir tev pievienota paypal account.

2)Iedomajies, kad paypal ir milziiiiga banka, kuraa tu ieskaiti savu naudinju, taa ir pieturai naudai, kameer vinji sanem apstiprinajumu, kad prece ir nosutiita, un viji dod naudu talaak.

3) Kad buusi veicis paaris pirkumus, tev uz ibanku atnaaks maskajus pa 1.5 eiro, tur tev buus jaatrod 4 ciparu kods un tas jaievada, tur kur tev prasiiits. Kad tas buus izdariits, tu buusi pilnvertiigs paypal customer :)

4)Iepercies cik gribi talaak, nu protams cik finanses atlauj :)

Atceries tava karte un paypal ir viens vesels !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Un taagd tev atbilde -

1)Kad tu uztaisi paypal account, tu registrejoties pievadi karti no kuras skaitiit naudinju. Taa karte ir tev pievienota paypal account.

2)Iedomajies, kad paypal ir milziiiiga banka, kuraa tu ieskaiti savu naudinju, taa ir pieturai naudai, kameer vinji sanem apstiprinajumu, kad prece ir nosutiita, un viji dod naudu talaak.

3) Kad buusi veicis paaris pirkumus, tev uz ibanku atnaaks maskajus pa 1.5 eiro, tur tev buus jaatrod 4 ciparu kods un tas jaievada, tur kur tev prasiiits. Kad tas buus izdariits, tu buusi pilnvertiigs paypal customer :)

4)Iepercies cik gribi talaak, nu protams cik finanses atlauj :)

Atceries tava karte un paypal ir viens vesels !

a tu savu 4ciparu kodu dabūji?

Link to comment
Share on other sites

es nestresoju :) vnk vēl tagad neviens neatbildēja uz manu jautājumu :)

Takā man pašam ir visa electronic es dabūju american blue.

bencik paldies bet starp 1 un 2 jautaajumu man vajag zinaat kaa lai es to naudu dabuunu uz to paypal ? ? ? ? ? kur lai es atrodu kontu vai kas tur paypay konts ir kaads? ? ?? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...