Jump to content
GIGN Forum

Mazs Duracinjs :d


Undertaker
 Share

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imho GIGNs degpunkta bijis ir ar GIGN Bodite sadalju. Tur kautkadi aksti bija salikushi pardoshana pulverishus vai vel nez ko. Ne? Es pats to noteikti neesmu redzejis, es tikai atceros, ka bija kautkads hajs par shito.

And, give the newmouse a break, dzheki. Ar vinju shitaa apietas, tad tur arii izaug naakamie Maskavas ielas izsiteeji, kas neko citu nejeedz kaa vien iedot kaadam bietee un atnjemt cigareti. Vienk ielikt ignore listee ij sjo.

Link to comment
Share on other sites

Eu dzeki, kas juus neiznat gign tradiiciju ? Shitadaam perleem banus nem nost :thumbsup: No vienas puses pashi mees 12 gados nebijaam krutaaki, dzeks safanojies un es domaju vinjam buus nepatiikams paarsteigums :( Iesaku paprikoliities talaak, nekas slikts jau nav, un nonemiet tak banu gign, lai vins var 5 h nospeeleet :D Tikai vienu es pateikshu man besi tie krutie dirseeji, kas dirsh virsuu, kad tas kristers idiots, lohs... Bediigi uz jums skatiities lielie krutie dzeki ! :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Nebija ne aaksti, ne pulveriisha. Gign bodee saveejie saveejiem meegjinaaja nopaardot shnjaucamo tabaku. Ar to tad arii viss saakaas.

Runaajot par chali, juutu vinjam liidzi. :) Katraa zinjaa vinja leetticiiba ir neizmeerojama. Vislabaakais ir tas, ka vinjsh uzticas tieshi tiem, kas vinju chakaree nevis tam, kas vinjam meegjina paliidzeet. Bet nu nekas, visi jau maacamies no savaam kljuudaam. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

nu tas ir vāks,vins vel iedomajas,ka kso ir sakars ar gign,nu tik acimredzamai mulkibai tic,dziive vinu noteikti izcakares,savos 18 noteikti vinu apsmauks un kads uz vina varda panems kreditu vai tamlidzigi :lol:

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

Done! :pizdiblee:

[19:43:43] _Nattye_ says: Sveiks!

[19:51:19] Kristers.#5 #7 says: ?

[19:51:19] Kristers.#5 #7 says: :D

[19:51:52] _Nattye_ says: a?

[19:52:15] Kristers.#5 #7 says: ir serv?

[19:52:56] _Nattye_ says: Teu šito parādija? - http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=23046

[19:53:01] Kristers.#5 #7 says: nee

[19:53:14] _Nattye_ says: Nu tad.. Adiā

[19:53:17] _Nattye_ says: GL

[19:54:38] Kristers.#5 #7 says: tas es esu :D

[19:57:19] Kristers.#5 #7 says: vins

[19:57:20] Kristers.#5 #7 says: ir loxs

[19:57:23] Kristers.#5 #7 says: dirsa ka acc dabusu

[19:57:28] Kristers.#5 #7 says: bet pasutija

[19:57:28] Kristers.#5 #7 says: sas

[19:57:30] Kristers.#5 #7 says: parunasu preti :P

Edited by _Nattye_
Link to comment
Share on other sites

[5:49:19 PM] Kristers.#5 #7 says: tas 5 h skatisies?

[5:49:28 PM] Честерз says: nedrikst niku mainit!

[5:49:33 PM] Kristers.#5 #7 says: bla

[5:49:34 PM] Kristers.#5 #7 says: nomainiju :@

[5:49:40 PM] Честерз says: tagad par jaunu

[5:49:56 PM] Kristers.#5 #7 says: ak dievs :@

:D:D:D

lol, par visiem šitiem tekstiem tē līks esmu! :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...