Jump to content
GIGN Forum

Mūsū Mazie Brāļi Urļiki


JimBugA
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o tu nemaz nevari iedomaties cik jautri ir nirgaties par tam glupiibam ko raksti tu un tev liidziigie pokemoni, un kursh idiots lieto vardu warna + veel ar dubulto w ? tas tikai norada uz tavaam vaajajaam prata spejam... Laikam nemaz nezini no kada varda ir veidots saisinajums "warn" Anglu valodu jau jums Getlinjos nemaaca...

lol daunis. Man ir 18 un esmu pārliecināts, ka tev nav vairāk, tā ka nedirs daudz.

Link to comment
Share on other sites

:o tu nemaz nevari iedomaties cik jautri ir nirgaties par tam glupiibam ko raksti tu un tev liidziigie pokemoni, un kursh idiots lieto vardu warna + veel ar dubulto w ? tas tikai norada uz tavaam vaajajaam prata spejam... Laikam nemaz nezini no kada varda ir veidots saisinajums "warn" Anglu valodu jau jums Getlinjos nemaaca...

Nekaa personiga, bet pashlaik tu smejies pats par sevi, un pats sliktakais visu priekshaa :)

Nezinu cik tev gadu, bet prata spejas tev ir mazaak neka cash, kaut vai ka jau sheit pieminetaas pieturzimes, taas iemaca pamatskola, es lieku uzsvaru uz vardu pamatskola, ta ka veciit shoreiz aplauziens tava pusee :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ko jūs akstaties? pieturzīmes un mīkstinājumu zīmes ir ekvivalentas cilvēka prāta spējām? tas nekad nav bijis rādītājs, tad jau šeit 95% ir pilnīgi muļķi.

un tāpatās Lecter nav neko izcili stulbu pateicis, viss vienkārši tiek smagi hiperbolizēts. jūs nopietni domājat, ka viņš tagad iet ārā un lamā, sit un ko vēl tik nedara ar visiem krieveļiem pēc kārtas?

Link to comment
Share on other sites

un tāpatās Lecter nav neko izcili stulbu pateicis, viss vienkārši tiek smagi hiperbolizēts. jūs nopietni domājat, ka viņš tagad iet ārā un lamā, sit un ko vēl tik nedara ar visiem krieveļiem pēc kārtas?

r&r par tavu otro apgalvojumu neko preteju neesmu teicis, piekriitu vins visu paarspilee un neiet araa nevienu nedauza. Bet es nedaudz nepiekriitu vinja krutajiem tekstiem par to kad sheit nuubji seezh uz kuriem vins naak pasmieties. Respektiivi mees, un ja vins nemaak pieturzimes salikt, tad lai parejiem nedirhsss par kaut kaadu attistibas liimeni :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Nu teorētiski ir. Ja tu nemāki salikt pieturzīmes, značit tu esi stulbs. Es nesaku, ka tie, kuri neliek, ir stulbi, bet tie, kuri pat gribot nevar salikt, gan ir.

Labi, beigsim gudri dirst, labāk iesim malku cirst! :)(Vai arī Lectera gadījumā - urlas :bitchslap: ).

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

neko izcili stulbu? Viņš bezmazvai katrā topika visus saukā par pokemoniem, tāpēc varbūt viņa frāzes visiem liekas pierastas. Par komatiem es piezīmēju tāpēc, ka, citēju:

redzi cash es shaja foruma esmu registrejies tikai viena iemesla deel, lai panjirgatos par tadiem mazgadiigiem pajolinjiem ka tu jhatka.gif tu nemaz nevari iedomaties cik jautri ir nirgaties par tam glupiibam ko raksti tu un tev liidziigie pokemoni, un kursh idiots lieto vardu warna + veel ar dubulto w ?

Ja viņš pat piesienas par kkadu debīlu w burta v vietā, tad, domājams, arī mēs varam piesieties par viņa rakstīšānas tilu.

Btw man tāds čujs, ka lecter atkal atvaļināts, am i right?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

nakoshajas veleshanas balsojam par partiju - Visu Latvijai, arbuut vinji spes uzlabot muusu stavokli...

Iesaku pārslieties uz NSS atbalstītāju kuplo pulku. Būsi krietni tuvāk saviem politiskajiem ideāliem, bet Visu Latvijai būs nedaudz lielākas iespējas iekļūt Saeimā, nošausi divus zaķus ar vienu šāvienu.

Link to comment
Share on other sites

To viņš stabili nedara, jo tad jau sen būtu gatavs. otrkārt viņš nemaz to nevar, jo mīž pats atrauties. Gribētos redzēt kā viņš ieietu viens starp 3 krieviem un sāktu viņus lupārīt. Es pieņemu likmes 1.000 par to, ka viņš pēc tam nepiecelsies 1 h laikā. 1.00 , ka piecelsies 1 h laikā.

Link to comment
Share on other sites

:o tu nemaz nevari iedomaties cik jautri ir nirgaties par tam glupiibam ko raksti tu un tev liidziigie pokemoni, un kursh idiots lieto vardu warna + veel ar dubulto w ? tas tikai norada uz tavaam vaajajaam prata spejam... Laikam nemaz nezini no kada varda ir veidots saisinajums "warn" Anglu valodu jau jums Getlinjos nemaaca...

ar taviem 80% warn tev lieliski izdotas būt tik visgudram, cik tu no sevis tādu mētā.

cirvis.

un pietiks te laist sviestu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...