Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Gads ārzemēs


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Ir doma svinēt jauno gadu ārzemēs. Izvēle krīt uz Spāniju. Varētu gan papeldēties vidus jūrā (nez, kāda tur ir temperatūra ap to laiku), gan paslēpo Sierra nevada! :)

Ceļojums varētu vilkt uz saviem 400Ls. Plānoju uz 7 dienām. Ar lidmašīnu uz Madridi un tālāk ar mašīnu.

Kādu tas interesē?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:)

Ceļojums varētu vilkt uz saviem 400Ls. Plānoju uz 7 dienām. Ar lidmašīnu uz Madridi un tālāk ar mašīnu.

Kādu tas interesē?

Beefs

Tu laidisi garaam manu New Year party un dosies uz Spain :bduh:

Un esmu svinejis jauno gadu arzemes, apljube house party the best in Latvia :)

Bet ja par teemu tur ir looti jauki sagaidiit New Year !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Laikam esmu vecmodiigs, bet vienalga palieku pie sava - shie sveetki buutu jaasagaida maajaas, ar gjimeni etc. Mees visi nedziivosim muuzhiigi, un ja taa padomaa, ar vienu otru rada gabalu sanaak tikties visai reti, un vismaz Z-sveetkus un Jauno gadu man patiik pavadiit kopaa ar gjimeni. Nu tas taa, pashai domai jau iisteniibaa nav ne vainas - peldeeties, sagaidot New year. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Nu okey nedaudz stulbs teksts, bet vakar nebiju tas lielakais skaidrumins :meele: Un beefij pa paalim vakar nopirkaam biletes 2 dzekiem uz Kanariju salamaa. Tur cenas ir daudz patikamaakas, ka pashaa Spanija. Piem dzivoklis ar 2 gulamizstabas maksaa 150 eur 2 ned. Un pats galvenais nav nemaz tur tik daargi aizlidot, 1 cilvekam sanaca 150 ls turp atpakal. Arii caur Novatours ja nem paketi normaali sanaak, un manupraat Kanariju salas is much better then Spain :)

Link to comment
Share on other sites

Super! Pastasti man ari, kur var dabut par 150LS bileti uz kanariju salam!!!! iztereties 300Ls buutu baigi ideaaali! Un dzivoklis uz 2ned par 150 eur??!?!? O_O skiet ka peitrukst viena 0! (vai ari ta ir salmu budina? :D)

Beefs

:meele: Un beefij pa paalim vakar nopirkaam biletes 2 dzekiem uz Kanariju salamaa. Tur cenas ir daudz patikamaakas, ka pashaa Spanija. Piem dzivoklis ar 2 gulamizstabas maksaa 150 eur 2 ned. Un pats galvenais nav nemaz tur tik daargi aizlidot, 1 cilvekam sanaca 150 ls turp atpakal. Arii caur Novatours ja nem paketi normaali sanaak, un manupraat Kanariju salas is much better then Spain :)

Link to comment
Share on other sites

O_O skiet ka peitrukst viena 0! (vai ari ta ir salmu budina? :D)

Beefs

Beefij, kas meklee atrod. Nedirshu es tev par taam cenaam, vnk nedaudz japachakarejas un atradiisi ko sirds karo :) Aaa by the way es runaju par Kanariju salaam nevis Spanijas kontinentu .

Link to comment
Share on other sites

Un IRL tev draugu nav, ja?

Sāku jau domāt, ka tu esi vecs, resns pedofīls, ka gribi ar visiem, par visu varīti iepazīties (vai arī doties romantiskā pastaigā ar džeku pa Vecrīgu).

P.S. Nemaz negribu zināt, kā izpaužas nedēļas atpūta Viļņā :bitchslap:

EDIT: Es arī.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...