Jump to content
GIGN Forum

Vote Vote Vote


Vai vajadzeetu paleeninaat aatrumu ar kuru skills nometas liidz 1000?  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Pinky

Vaiper var arii iztikt bez tiem statiem. Nu un kas tad ir ja tev vins 1000 ? Vai tas ko maina ? NEE ! Taa kaa labaak izej paspeelee futbolu ar draugiem.

post-17-1090635084.jpg

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif nu nez nez kaa pa tiem trim cilveekiem tur buus. un ja runaajam pa citiem serveriem kota neej uz vinniem speeleet ? ? ?

Es gan nezinu cik daudz cilveeku speelee ar niku Viper, bet ka viens 4iito to es to4 zinu

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Mjaa gign pamazaam saak suukaat un es zinu daudzus kuri vairs te nespeelees tapeec sorry ja veelaak serverii buus labi ja 3 cilveeki ir labaaki serveri smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

baaa man saak palikt bail... ko nu speeleesim 2:1 neko dariit... visi aizies... zheel rolleyes.gif362.giflol.gifyay.gif

Link to comment
Share on other sites

Stati paliek vieniigais objektiivais tavas meistariibas raadiitaajs tam, kurs zin, kaa tu spelee. Ja tu daudz mini un sauj visaadus cover-fire, tad skills buus zemaaks, tacu zinot, ka tu to dari, ka arii zinot kas ietekmee skilu, tavs skils mainaas no faktoriem, kas liecina par tavu speles liimeni. Tatad, lai arii kaa tu speletu - pec skila vari pateikt, cik veiksmigi tas izdodas, nevis tev likaas, vai tev kaads teica (skaitlji nemelo, tikai tie ir pareizi jaasaprot).

Link to comment
Share on other sites

Guest Pinky

Es jau saaku dommat ka visi nabaga viperu taa abizo, bet izraadaas ka vins ir reaala zurka. Blin ja tev vaiper kaut kas nepatiik tad nespeelee.. Vai tad kaadam tu te esi vajadziigs ? Un par to ko tu teici ka driiz te buus 3 cilveeki un ka tu zini daudzus kas vairs nespeelee, vismaz man taa liekas ka te speeleetaaji buus vienmeer un tie kas nespeelee laikam saneemusi banu . Vopsim vaiper ej un izdraaz sevi !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...