Jump to content
GIGN Forum

Luudzu Paliidziet !


ownage
 Share

Recommended Posts

Situaacija ir sekojosha: Jau vairaakus meeneshus speeleeju no maajaam. Saakumaa protams bija probleema ar fps 60, kas ir raksturiigi winXP. Bet protams ar taadas programinjas paliidziibu kaa RivaTuner shis gljuks tika izmainiits un visu sho laiku dragaaju ar 100fps kaa ruuc. Tagat uztaisiiju format c:. Protams visi iestaadiijumi un instalaacijas pazuda, bet tas buutu mazaakais. Bet probleema ir tur, ka tagat caur to pashu RivaTuner nevaru uz 640x480 uzstaadiit 100Hz kas automaatiski ljauj CS`am pacelt fps liidz 100. Daru visu,kaa ieprieksh bet nesanaak. Vislielaakais prikols ir,ka uz lielaakaam izshkjirtspeejaam var uzstaadiit pat vairaak nekaa 100Hz bet tieshi uz maneejo 640x480 nevar. Nu un paariet no 640x480 uz kautkaadu 1028x700 ir nereaali. Vienu briidi, kautkaadaa rakaa man izdevaas uzstaadiit 100Hz uz 800x600, tas veel buutu pienjemami. Bet tagat pat uz 800x600 nevar to izdariit - max 85Hz. Mosh kaadam ir bijusi liidziiga probleema.

Paldies par uzmaniibu!

crying.gif

P.S.

Man ir sajuuta, ka man monitora drivers ir neiistais. Drivers ir iznaacis 2001. a mans monitors 2002. beigaas. Varbuut kaads zin kaadu weblapu kur lielaa klaastaa ir mekleejami driveri?

P.S.S.

Luudzu postot par teemu preteejaa gadiijumaa posti anyway tiks izdzeesti. Neapgruutinies sevi ar taadu postu (ne pa teemu) rakstiishanu, kas visticamaak tiks izdzeesti.

Link to comment
Share on other sites

nu akujet pisec zaibis utt.

1) fakinajam XP naak liidzi ~100000 draiveru

2) ja tu zini monja nosaukumu (ko nezinaat buutu thumbsup.gif tad draiveri var mieriigi netaa atrast

3) draiveris 2001 gada un monis 2002 - smiliez.de_2125.gif

4) un vislabaak draiverus ir mekleet monja razhotaajfirmas lapaa

5) bet vislabaak skat 1) un add hardware

Link to comment
Share on other sites

Draiveri ta atradu, bet tas neko nemaina. RivaTunerii raada,ka monis speej tureet liidz 150Hz bet vot uzlikt vinjus neiespeejami. Uz 640x480 max 60 ! pat uzliekot 85 vinsh cs`aa raada 60.

3) draiveris 2001 gada un monis 2002

Ko tu reec ? Uz monja rakstiits manufactured 2002 september a draiverim readme failaa 2001 august .

worm, uz plug and play pat uz lielajaam izshkjirtspeejaam nevat to 100 uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

man the same probleema sad.gif nopirku moni jaunu max hz pat ir 180 bet max ko var uzlikt 75 :/ labi ka fps kauko nastoriju un dabuju uz 100. pameegjini ownage pamainit setiings/advanced/troubleshoot un acceleration pamainiit to itka neatceros ka mainiju bet no tam manliekas man no 60fps uz 100 uzleca ... bet bija the same probleema ka viss bvija ok nopirku moni un fps 60 !

Link to comment
Share on other sites

ownage, ja jau tev pirms format c: bija viss oki, tad pamegini atcereties kada seciba tu visu instaleji pirms(tas atiecas uz video driveriem un etc.) format c: tad varbut ari sanaks tev iegut atpakalj rezoluciju 800x600!

Link to comment
Share on other sites

pachakareejos un dabuuju 800x600 100hz/100fps. Bet prikols ir, ka varu uzstaadiit 640x480 100hz bet cs`aa uz attieciigo izshkjirtspeeju taavaitaa ir 59hz/fps huh.gif .

Laikam naaksies atkal pierast uz 800x600, jo ar 60hz/fps nav nopietni speeleet.

Link to comment
Share on other sites

pachakareejos un dabuuju 800x600 100hz/100fps. Bet prikols ir, ka varu uzstaadiit 640x480 100hz bet cs`aa uz attieciigo izshkjirtspeeju taavaitaa ir 59hz/fps huh.gif .

Laikam naaksies atkal pierast uz 800x600, jo ar 60hz/fps nav nopietni speeleet.

lieto ReForce lai uzliktu 100hz

Link to comment
Share on other sites

lol 330FPS, kaukur lasiju ka cilveka acs neizskir vairak par 30FPS smile.gif

tas ir apmeram taapat kaa windows 95 uzlikt wallpaper ar windows xp biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lol 330FPS, kaukur lasiju ka cilveka acs neizskir vairak par 30FPS smile.gif

tas ir apmeram taapat kaa windows 95 uzlikt wallpaper ar windows xp biggrin.gif

nu vispar bija rakstit par 120fps tu biki vecit kljudijies, otrs kas ir svarigs faktors, piemeram man ir 300 fps man prieksa samet dumenes etc, karo4e notiek baigais action man fps nokrit lidz 150, es nejutu nekadu atskiribu, es turpinu bliezt un kusteties bez aizkersanas kas rodas pie zema fps tur ir tas +!

taka savi plusi tiem 300 fps ir!

P.S odish nu tad iedomajies ja tev ir 100fps cik tev bus fps kad tev sametis SG un citu shitu! es domaju tev nokritis lidz 30 fps, un lidz ar to tu zaudesi tik dargas sekundes/milisekundes!

Link to comment
Share on other sites

Nu istenibaa kaa pierod taa ir. Var pierast arii pie 30FPS un mieriigi rukaat. Personigi es atskiribu starp 60 un 100 neredzu tapeec nekaadus tviikerus neesu meklejis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...