Jump to content
GIGN Forum

Paliidziibu Vajag Kalendāra Jautājumā.


Orc
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Lieta tada, ka es ziemassvētkos izeju pie sievas un doma visiem kāzu viesiem ir dāvinat kalendāri ar dažādiem foto, un lieta tada, nesmu nekādu zīmēsanas vai foto programmu piekritējs, tapēc nezinu nevienu programmu ar kuru varētu uztaisīt kalendaru, varbūt jūs zinat kurā var? Līdz šim izmantoju tikai paintu :) tu diezko smuku grūti uztaisīt :ermm: .

Link to comment
Share on other sites

Negribi labaak samaksaat profesionaliem un vini tev uzreiz visu gatavu uztaisiis :)

Te buus paaris taadi....

calendars.lv

Kalendariishi

KAlendiaauraaa

Nu ja tev shitas ir par maz, varbuut ir kaads paiznja kadam kurs ar fotozhopu ir uz tu, tad iepiko vinam un uzaicini uz kazaam varbuut pats kaut ko sameisteros.

Bet tev es iesaku labaak samasaat nekaa pasham chakareeties :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Ja godiigi es piekriitu bencika teiktajam, labaak ir samaksaat profesionaaliem, protams, liidz ziemassveetkiem ir daudz laika un vari maaciities pats. Sekojoshas programmas: Adobe photoshop cs2, adobe photoshop cs3(kaarsies ja izmantosi intelpoint mouse, naaksies atsleegt draiverus) adobe illustator, adobe indesign, vislabaak jau es tev ieteiktu adobe photoshop! pie reizes arii ieteikshu pagaidaam intersantaakaas pamaaciibas Photoshop Top secret 4cd(var nokachaat bithackaa)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...