Jump to content
GIGN Forum

Csdm


kek`s
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Taatad par sevi gari nerunashu jo esmu jau rakstijis citus topic un tas ir lieki! Taatad, es patiesham gribeetu jums administraacijai luugt uz csdm tikai xban tiesibau, jo tur reali nav iespejams paspelet, kaa ieeju serveri,ja nav adminu, tad var uzskatit kad var iet ara no servera kaa paslaik! Kaa teikt, skan tikai Multi kill, Ultra kill utt, ieeju spectos protams, 4alis ar aimu rambaa :(

P.S. Adminam nevienam neprasiju lai vareetu aizlikt kaadu labu vaardu, vnk tagad uzkrita uz nerviem kad tur visulaiku 4iito un kad tevi sauj caur visu DUSTU cauri HS`a, tas diemzel nav normali :(

Citi teiks, "Ieej PUB`a un uzprasi lai izbano" , bet es uzskatu kad tas ir mulkiigi kad tev visulaiku ir jaskraida no viena servera uz otru tikai del vieniem pid***** !

Admineshana pieredze ir!

Nu es ceru kad saprotat situaciju un zinat kad uz CSDM vajag adminus, tapec piedavajos vismaz jums no savas puses paliidzet cik speeshu vismaz ar shiem keemiem tikt gala!

kek`s

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām palikšu neitrāls ;)

Zināšanai

P.S. Par to "skraidīšanu no viena servera uz otru" - ja esi slinks, tad vari spēlēt arī ar čīteriem!

Nu es saku, biezi vien ari speleju ar mp3, "kek`s mp3 un vel visaadi, vienmer jau es nespeleju ar nick kek`s un nesezu visudienu pie PC, vnk kad esmu varu mieriigi sabanot! :)

P.S. Vai seit buutu tas svariigakais online time? Nu nez nez...ja jau sie 4iiteri nebus, tad bus ari vieglaak un interesantak spelet!

Link to comment
Share on other sites

skatos pāris reizes iepriekš jau esi prasījis tiesības gan uz csdm gan uz pub serveriem.

par to adminu nebūšanu,pārsvarā visos tiesību lūgumos saka ka nav tie adminu uz csdm,un ka pilns ar čīteriem,es nez kad es ieej tur meibii kāds 1 ir ,bet tas pats jāpēta.nenoliedzu ka čīteri ir uz csdm,un pietam visai nekaunīgi,tapēc domāju ka mums tāds admins kā kek`s kurš jau 18h ir csdm serverī uzturējies,un pēdējās 2 dienās jau 2 mapes ir līdz galam nospēlējis mums noderētu :rolleyes: rec

Link to comment
Share on other sites

par to adminu nebūšanu,pārsvarā visos tiesību lūgumos saka ka nav tie adminu uz csdm,un ka pilns ar čīteriem,es nez kad es ieej tur meibii kāds 1 ir ,bet tas pats jāpēta.nenoliedzu ka čīteri ir uz csdm,un pietam visai nekaunīgi,tapēc domāju ka mums tāds admins kā kek`s kurš jau 18h ir csdm serverī uzturējies,un pēdējās 2 dienās jau 2 mapes ir līdz galam nospēlējis mums noderētu :rolleyes: rec

Bij bij taa l33t, es tieshi paveroju kad tu ienaaci tad bija velviens palicis, bet pirmstam bija sausmas! ieeju PUB, skatos visi regotie tur pargajushi un diez kapec :D

Link to comment
Share on other sites

Nu gribi vai negribi, bet es saku šim čalim REC, jo pēdejā laikā @ csdm spēlē bieži un pie aizmukušajiem arī kaut ko ieposto!

Man liekas līdz nepatiesajam banam var iedot!

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

Taa jau varteikt pa jebkuru playeri, bet diemzel es neesmu taads, es speleju visulaiku kad man ir laiks! Es nesezu majas visulaiku pie PC un speciali nekraaju h lai buutu kruts, vnk kad man ir laika tad to ari izmantoju paspelejot CS @ CSDM!

Taa mna sanak katru dienu ieiet CS`a, citreiz 3h, citriz 1h, citreiz nez, tas ir kaa kuru dienu! Ir ari daudz citas lietas kas ir daramas nevis tikai kapaat CS, bet taa parsvara tur speleju un admini tiesham ir vajadziigi, tapec jau tikai prasu vienu komandu lai no siem nelabveeliem tiktu vala!

Domaju kad miinusus tas nedos, ja bus vairaki kas bano CHEATERUS ara!

Edited by kek`s
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...