Jump to content
GIGN Forum

Jāiet Griest Vēnas :(


Enemy^
 Share

Recommended Posts

man atnema tiesibas, noliku velreiz uz sana ar moci, izlauzot no ramja gabalinu un lecot ar batutu nokritu uz sejas un noberzu visu purnu (sarkans un struto).. un viss, par ko es domaju, ir viskijs ar abolu sulu...

Griezt venas? BLAJJAJAJ, kaadu tad tu kokteili grasies taisit? asinaino meeriju? Tas kokteilis ir suuds palubomu! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:D

OO vieglas uzvediibas sieviete te arii paraadijjaas psc cik es esu laimiigs ka tev pubaa uzlika banu... xaxa siikais lunis

ps. +10 gan jau...

aa bļe beffss rullee jomajo zzz 34:64 suņi tādi

beefiņ koktēlis bij garšīgs ņjāāmī .... aa un iemet kādu moča bildi :muahaha:

Edited by Enemy^
Link to comment
Share on other sites

Jopt...!!! OMG da psc es vnk nevaru kur ta var but ne nu psc ajj da nu ehh

Kas man grib aizdot kādu 1l ar asiniim? Es te skatos ka man jau iekšās ta pamazāk palika :o:(

aa nu beefiņ iemet kadu moča bildi [vēlams bojaatas detalas] ā un nofočē vēl savu asiņaino feisu :khehehe:

:smaidinsarasinainuunsadauziitubeefafeisu:

Link to comment
Share on other sites

Nav gan! :DDD

Karoche.. prosta mochiju pa pilsetu un vdrug krustojuma prieksha piegriezhas menti un saka - atdod tiesibas. Izradas, ka es shiem biju pamochijis kaut kur pirms tam garam (vini teica, ka 110, bet isteniba bija vairak :D), un shie bija izstukojusi, ka ta ka slaps asfalts, tad varetu ari meginat mani nokert, kas siem ari easy izdevas.

Tatad - par 50 km parsniedzu atlauto atrumu -> nost tiesibas uz 3 menesiem + 100Ls sods!

Pec tam braucu ar moci no klijanu ielas malas, nenormali gaza lietus (3shdien) un sanaca braucot leja no tilta uz brugja+tramvaja sliedem... karoce - prieksejais ritenis izslideja un biju uz sana 1ns divi! ;)

Un tad sodien nolemu, ka esmu frontflip pro - palekaju un ka atsperos un lecu, taa pargriezu un ar seju vienkarsi panjemu jobano batutu.. bleedj taa sappp :DDD

Bet vispar viis ir baigi pozitivi... moci ieziemosu un saremontesu pa ziemu (nav daudz ko redzet isteniba.. nav tur viss izskaidits.. prosta noskrapets un pamocits viens saans), iemacisos mest to jobano frontflipu (sodien 3 reizes izdevas piezemet) + ari ar mikrokontrolieriem kaut ko atkal saku darit (tipo hobijs 2) ta ka viss ir LOOOTi forshi! ;)

aa ppar to Latvija zaudeja... kada spele?? basketbols vecenem? :)

Un empty^, kursh ir tas forshais kokchiks? :D

Beefs

:D

Link to comment
Share on other sites

<_<

Paldies :rolleyes: bet tomer es apvainosos un kaut kad nakti tevi satiksu un kariigi noslaiishu :thumbsup:

A un vel man ir reeaalii pofig ko par man doma citi ipashi jau tads pidinsh ka tu.... aa ja kas ja tev tiko loti uzrauc ka es seit uzturos tad nesatraucies gan jau atnaks kads macho vai ali un izbanos mani jo viniem tadi aksti [tb lohi] ka es nepatiik GL aa zz acis saka pisties [hmm laikam par daudz izdzeeru] jaiet guleet... :(

aa ne vel ar bracku tak vajag kko paspelet [mmm]

Link to comment
Share on other sites

Ariii skatiijos...Jaa krievietes bija labaakas,bet nu muuseejam nekrita :( :( :) bet vienalga...tas jau v ien ir sasniegums un riit 18:00 pa TV6 radiiis ciinju pa 3vietu...un tas jau vien ir sasniegums un belarus ir njemamas...

P.s. 3perioda 8minutee SCORE 34;47 PAR LABU SPAIN!

p.S.S. NUJAU 1MIN PIRMS 3CETURDALJAS 43:50 PA LAB spain

p.p.p.s SPAIN win... tatad BELARUS njemam un braucam ar MEDALI majas :P

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...