Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

gribetos acc up, ljoti iespejams ka praus par atru, bet ar tagadejo acc reali serverim nevaru gandriz nekadigi palidzet...

seit ir sikaks info par mani no pagajusaa pieteikuma:

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=20055

pagaidam man laikam ir slap,slay un xnick...

veletos es vel vismaz tsay, kick un ja iespejams ban ariii... kick ar xnick var ja spele, bet atrodas tadi aksti kas sez specos vairakas kartes pec kartas, un xnick nedod iespeju tadus izmest.. un banu vajag, jo ir visadi kas palaiz muti, reklame un visadas mulkibas dara... problemam ar mani nevajadzetu but, jo amdina pieredze ir un nepatiesu banu ari nebus reali, jo busters visu izdaris mana vieta :P

speleju diezgan patstavigi pedeja laika, lai ari ne ljoti daudz...

paldies par uzmanibu....

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu nezinu...menesis pat nav pagajis kopsh ieprikshejas prasibas. Nevaru pateikt ne labu, ne arii sliktu, kas istenibaa arii neliecina par neko labu. Tas atkal nozimee, ka nemaz taa isti savas "pravas" neizmanto. Domajams, ka lidz ar to nebus taa, ka pekshnji arii saksi xb vai xk "ipashi" biezi izmantot.

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

es prasu xkick...

man sakuma iedeva xnick, lai ar taa palidzibu izmestu players, bet ja vinji ir specos, es to nespeju izdarit, jo vinju nick nomainas tikai tad kad vinji ienak kada team un vinji ir dziivi... a tada veida, dazi gudrisi nosez paris mapec specos, nelaujot citiem paspelet...

nu jus sakat ka neesu paspejis sevi pieradit, bet cik u reali es sevi varu pieradit ar tadu acc? visu laiku censos slay tadus kas necensas pildit misiju...

Link to comment
Share on other sites

man sakuma iedeva xnick, lai ar taa palidzibu izmestu players, bet ja vinji ir specos, es to nespeju izdarit, jo vinju nick nomainas tikai tad kad vinji ienak kada team un vinji ir dziivi... a tada veida, dazi gudrisi nosez paris mapec specos, nelaujot citiem paspelet...

nu jus sakat ka neesu paspejis sevi pieradit, bet cik u reali es sevi varu pieradit ar tadu acc? visu laiku censos slay tadus kas necensas pildit misiju...

ljoti vnk sevi var pieradit vnk adminee. Es tur pat pusgadu man liekas nosedeju ar tadam pravam lidz man savajadzejas kaut ko krutaku.

Link to comment
Share on other sites

vislabākais admins ir tāds, kuru nevar pamanīt un kurš netraucē spēles gaitu. tā kā tavs arguments nav diez ko spēcīgs. ;)

bet par manuvietuieņemblabla īsti nezinu. (tas tā, lai netiktu uzskatīts par spammu)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...