Jump to content
GIGN Forum

Anekdotes.


quelyd
 Share

Recommended Posts

Kāpēc blondīnes nebrauc ar "KIA" mašīnām?

Tāpēc, kad uz telefona rakstīts NO-KIA. :)

Šitais ir īstenībā... No rīta ceļojuma laikā iebraucam Polijā, kā jau rīts gribās kādā restorānā paēst :)

Tikko no salda miega pamodusies prasam. Ko ēdīsi Fļakī zupu, Žureku, jeb abus? Tgd saka : "Es, laikam ēdīšu jebabus tāds itkā nav ēsts vajag pameiģināt"

Link to comment
Share on other sites

Viņš: Uraa, beidzot. Es jau vairs nevareeju sagaidiit!!!

Viņa: Varbūt man aiziet?

Viņš: Pat nedomā par to!

Viņa: Tu mani mīli?

Viņš: Protams.

Viņa: Tu mani kādreiz esi krāpis?

Viņš: Nē, kā tev kaut kas tāds varēja ienākt prātā!!!

Viņa: Skūpstīsi mani?

Viņš: Protams!

Viņa: Sitīsi mani?

Viņš: Nekādā gadījumā!

Viņa: Es varu tev ticēt?

Un tagad izlasiet no apakšas uz augšu!!!

Link to comment
Share on other sites

Kādam jaunam šoferim neveicas ? kā iedzer, tā uzreiz nokļūst avārijā. Tā kā viņa pāriniekam ? šoferim ar stāžu, nekad avārijas nav gadījušās, kaut braucis pamatīgi piedzēries, jaunais lūdz palīdzību: - Klau, iemāci, lūdzams, kā braukt bez avārijām! - Uzsauc man litru, iemācīšu! Abi izdzer litru degvīna, un vecākais, parādot pirkstu, jautā: - Cik pirkstu redzi? - Divus. - Par maz! Jāiedzer vēl! Tiek izdzerts vēl litrs, un vecākais šoferis atkal rāda pirkstu: - Cik pirkstu redzi tagad? - Trīs! - Viss kārtībā, braucam! Abi sēžas mašīnā, vecākais pie stūres un braucot māca: - Redzi tās trīs sievietes, kas šķērso ielu? Vidējā no viņām ir īstā. Apbraucam! Redzi trīs dārgās mašīnas? Vidējā ir īstā. Apbraucam! Jaunākais nopriecājas: - Paldies, visu sapratu! Tagad laid pie stūres mani! Abi samainās vietām, jaunākais apmierināts brauc un komentē: - Ahā, mums priekšā trīs tilti. Vidējais ir īstais, tātad, APBRAUCAM!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...