Jump to content
GIGN Forum

Priekshrociibas


jonathan
 Share

Recommended Posts

sveiki

gribetu ieguut dazhas komandas, kas padariitu speeleeshanu vieglaaku gan man, gan paareejiem pleijeriem....

xgag, xslap, xslay....

domaaju komandas nav no taam, ko vareetu sataisiit kkadas speelei kaitiigas lietas un domaaju lieki paskaidrot ko, kas noziimee, jo neesmu tik liels muljkjis, lai saprastu ko shiis lietas noziimee...

neesmu uzbaazies iipashi daudz adminiem, lai mani atbalstiitu, bet domaaju, ka neprasu daudz, skatoties uz manu onlinetime...

http://www.gign.lv/stats/index.php?search=...&order=desc

http://www.gign.lv/stats/index.php?page=&a...an&andor=or

domaaju, ka admini buus, kas mani atbalstiis...zinu, ka peec juusu domaam adminu ir pietiekami, bet ar manu onlinetime gadaas paspeet arii bez adminiem, kas ir diezgan kaitinoshi...tapeec ceru uz sapratni un taalaaku sadarbiibu...

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

slap, slay tev noteikti nevajag, jo vismaz, kad es spēlēju ar tevi tad bieži sanāk tevi pašu slapot, jo tev takšu ir awp un ar to ir jāsēž un ilgi jāgaida kamēr kāds nāks. Citiem vārdiem sakot - lielākoties tu pats paliec pēdējais un spēlē ļoti lēni, so tev tās tiesības reāli nebūs, kad izmantot.

a xg var gan iedot, lai var aizvērt muti visādiem foršiem čaļiem, kas pa mikrafonu vārās vai čatā raksta dumības ;)

Link to comment
Share on other sites

ali, neesi pedeejaa laikaa speleejis ar mani, jo laiks kad seedeeju 5 h vienaa vietaa gaidot pretinieku ir jau labu laiku aiz muguras...misiju pildu, neskatoties uz to ja esmu viens pats ar awp pret 3-6 purniem, kur visrealaakais ir tas, ka mani noshaus...

isti nemaz neggribeeju xslap, nezinu kapeec vinju uzrakstiiju, bet xslay gan nodereetos...vairaak jau ff gadiijumos...

ps: shadow?:D

Link to comment
Share on other sites

jonathan ļoti nemanāms serverī, kas ir viens no viņa plusiem.. nu vismaz neesmu redzējis, ka atļautos mētāties ar piecstāvīgiem vārdiem. šis ir nieks, salīdzinājumā ar viņa online timu, jo es neeatceros, ka kāds būtu iekrājis tādu pārsvaru, nospēlēto stundu ziņā, attiecībā pret citiem spēlētājiem.

ja kādu varētu atbalstīt, tad tas ir jonathan.. xg un xslay/slap bez problēmām var dot.

Link to comment
Share on other sites

peedeejo reizi kad mani slap'oja bija muusu asinjainais lords ieksh dd2, kad nu vinjsh uzrashoja un vinju kkaads botinjsh noshaava vai nu palika zb, vai vnk slikts garastaavoklis bija, jo kad uzmetu aci uz roundtime bija palicis 01.20, skatoties, ka roundtim'a laiks ir 02.00 tad laiks liidz c4 uzlikshanai vai preteejaas komandas apshaushanai pilniigi pietiks bet tas taa...kam negadas sliktaas dienas...

izleemushi??? ja nee tad close...jo neviens jau nenomirs delj taam dazhaam komandaam...

nezinja tracina..>:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...