Jump to content
GIGN Forum

Oukej


***limp***
 Share

Recommended Posts

Taaks , gribeeju uzzinaat, kaadas bija 1`aas speeles , ko juus speeleejaat ! smile.gif Un miiljaakaa speele kaadus 5 gadus atpakalj (apmeeram)

Nuu , taas kuras vissvairaak iespiedushaaas atminjaa , un bez Tildes u.t.t.

Hmz , man pirmaa speele bija Samurai spirits 4.gif , es tur PRO biju cool2.gif

Miiljaako speeljui top 3 pirms 5 gadiem (apmeeram)

1.GTA1

2.Transport tycoon (Veel taga speeleeju(tb nessen noka4aaju)

3.Interstate 78`

Man taads jaut. panesaas , jo saaku kachaat vecas speeles 4.gif t.i. atsaucu atminjaa vecaas labaas speeles... Veel labas bija Unreal - return to napali , Recoil , keen ( 4.gif ) ,nfs3... un veel bija paaris

Link to comment
Share on other sites

nu bac kad vel mazinjsh biju doom 1 , doom 2 , duke nukem 1 vai 2 kaut kads tur bija. un veel daudzas nenoziimiigas mazas spelites kadas jau nu vinjas agrak bija :9 aiznjeema 1 mb uz disketes biggrin.gif un cietais disks bija 40 mb liels tongue.gif

un tas wolfensteins. pec tam naaca gta1

Link to comment
Share on other sites

nuu, pirms 5 gadiem:

Transport Tychoon

Jagged Alliance 2

Fallout 2

UT

Orion 2

Starcraft

shiis bija manas top-speeles, veel shis tas ar ko iislaiciigi (liidz pus gadam)aizraavos:

Imperialism 2

Dune 2

Arsenal: Taste the power (jeb k-kaa liidziigi)

Link to comment
Share on other sites

pirmaa speele man bija uz Atari (ja kaads taadu zina).

Speele saucaas Jumper . tur bija ar ciulveecinju jaaleekaa pa dazhaadiem blokiem (laikam 8 kraasaas speele bija). jee kool

milljaakaa igra pirms 5 gadiem - Lethal weapon uz Amiga's. kad dabuuju normaalu PC sev , tad dienu un nakti wormsplus speeleeju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

es carmagedon nesen pie drauga speeleeju ... vinjsh no kaadas krivu lapas bija dabuujis laikam agbd.net.ru vai kas tamliidziigs, vop6im "agdb" 4ista tajaa adresee bija

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Uij, nu visas taas kuras jau piemineeja, veel naak klaat Heroes of Might and Magic 1,2.

AA vot atcereejos, ASCENDANCY. Vot rulliiga speele. Vienkaarshi rullee.

Ah un veel viena, kaads zin taadu War.Inc ? Tev tur pasham bija jaaresearcho visaadi ierochi, brunjas, un tad bija jaaliek kopaa prototipi, tur visaadas mashiinas, heliishus, tankus, un tad bija jaabuuvee baaze un jaaiet visi sasist.

Edited by Lirels
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

man riktiigi patiik kvesti...

zjeel ka shis zjanrs pamazaam izzuud... sad.gif

laikam ka jaunaakais kvest ko netaa atradu bija 2000 - aa gada

zjeel...

bija reiz arri taada mantinja kaa "nu/\omb|"... visu izgaaju devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Deelj manas sliktaas atminjas pagaidaam varu nosaukt speeles ,kuras juus jau piemineejaat -Starcraft ,Carmageddon , Dune 2k thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

AA vot atcereejos, ASCENDANCY. Vot rulliiga speele. Vienkaarshi rullee.

hehe, es pat briinos ka Lirels ar to speeli zin. tas tak ir geims ar baardu (kaukaads 92, 93 gads?), bet to vareeja stundaam speeleet. vieniigais, man parasti apnika, kad es jau saaku just ka uzvaru, un taa arii liidz galam neizgaaju.

Link to comment
Share on other sites

man riktiigi patiik kvesti...

zjeel ka shis zjanrs pamazaam izzuud... sad.gif

laikam ka jaunaakais kvest ko netaa atradu bija 2000 - aa gada

zjeel...

bija reiz arri taada mantinja kaa "nu/\omb|"... visu izgaaju devil.gif

nu kamOOn ... taa nevar... kas meklee tas atrod... syberia 2 nu nesen izgaaaju vienkaarshi perfekts kvests... a no vecajiem man praata palicis escape from monkey island

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...