Jump to content
GIGN Forum

Gribu Zinaat


Recommended Posts

Gribu uzinaat taadu lietu. mana neta aatrums ir 64kbit. Speeleejot Cs pings man ir normaals 10 - 30 apmeeram. Ja es tagad piesleedzu labaaku internetu kur aatrums ir liidz 100Mbit. Vai tas kauko mainiis speeleejot CS

Link to comment
Share on other sites

Gribu uzinaat taadu lietu. mana neta aatrums ir 64kbit. Speeleejot Cs pings man ir normaals 10 - 30 apmeeram. Ja es tagad piesleedzu labaaku internetu kur aatrums ir liidz 100Mbit. Vai tas kauko mainiis speeleejot CS

var

uz sliktu pusi

Link to comment
Share on other sites

lagonets ir atkariigs ne tikai no klienta, bet arii no servera interneta aatruma... ja klientam ir kautvai gigabits, bet servam - 64kbit, protams, ka nekaada jeedziigaa speeleeshana neiznaax. daudzkas atkariigs arii no piesleeguma stabilitaates - kaa jau worm's kautku reica - labaak stabils 100 pings, nekaa nestabils 40 +- 30. nestabila neta deelj (jebkuraa galaa, po vai servs vai klients) var rasties datu pakeshu zudumi, kas arii izraisa lagus...

ja kautkur kljuudos, droshi labojiet mani...

P.S. prieksh downloudiem, jebkuraa gadiijumaa 100mbit ir labaak nekaa 64 kbit, bet prieksh speeleem jaaizskata katrs gadiijums atsevishkji..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

piem man ir kabelja internets un faili ka4ajas ljoti atri (salidzinoshi ar manu iepriekshejo inetu mdsl), bet csaaa man pings lekaa no 30 lidz pat 80! nesaprotu ka tas var but, bet ar mdsl man cs gaja normali, bet failus ka4aja daudzreiz lenak!!! laikam bus jasledz atpakalj mdsl...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...