Jump to content
GIGN Forum

Cz


Recommended Posts

nick :: XekToR-

Gribeeju taa pat kaa Ali [ or something like that ] paluugt adm tiesiibas uz cz.gign.lv servera ....

Veeleetos sanjemt taadas tiesiibas kaa :: votemap , kick , ideaali veel buutu arii arr + slap ...

1) votemap :: protams to jau juus esat dzirdeejushi , liela mape , maz players .

Bet es domaaju sho priekshrociibu izmantot vairaak par labu players [ taa jau visi saka unsure.gif ] un protams arii lai man nav jaaskraida ilgi ...

2) kick :: sho lietu es vairaak protams izmantotu ja man buutu arii taada lietinja kaa slap , jo tiesham [ kaa juus jau iespeejam ziniet ] cilveeki apniik , traumee , dara "botiskas" lietinjas ... vaardu sakot "cilveeki ar mazu domaashnas un attistiibas speejaam " tb baze kemp 3round peec kaartas , speciaala saveeji shaushana + fb meshana ..

3) arr : protams teikshu ka katras mapes saakuma ir jaaliek rr , bet es sho lietinju labaak izmantotu taadaa darbiibaa [ nesaku ka nelikshu peec 1 rounda ] ja es tur 1 vizinos par mani , un tomeert kaads ienaak , tad uzliktu rr lai 0:0 butu rezuultaats ..

4) slap :: atkaartoshos un teikshu ka tas pats vien kas pie "kick" sadaljas .. baze kemp atkaartota , un paarejas pavisam loogiskas lietas kaaadeel vajadzeetu sho player "mazliet" pabiidiit uz spota vietu ... wink.gif

Neceru [ tomeert meloju ] ka dabuushu adm , bet meeginat var ...

P.s. gl 2 me [ soory ka es taads egoists ]

Link to comment
Share on other sites

varbuut es ATKAL kluudos , bet kad es dzenaajos par mapi only 1 , un ienaak kaads ieksha tad ga nav auto-rr , un saakt ar to speleetaaju protams ir DAUDZ reaalak saakt 0:0 . Bet tas vareetu nebuut reaalaakais priekslikums lai dabuutu arr .... domaajiet pashi .. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

varbuut es ATKAL kluudos , bet kad es dzenaajos par mapi only 1 , un ienaak kaads ieksha tad ga nav auto-rr , un saakt ar to speleetaaju protams ir DAUDZ reaalak saakt 0:0 . Bet tas vareetu nebuut reaalaakais priekslikums lai dabuutu arr .... domaajiet pashi .. wink.gif

Tik untaa neatbalstu! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kick tiesibas tev nevajag ! kick tiesibu vieta labak slay ! tie kas kempos bazee vai buus ff , taisiis TK utt. var uzlikt slay ! cool2.gif

bet nu iisti nezinu vai tev tiesiibas ir vajadziigas... sad.gif

droshi vien ka nav vajadzigas ! bye2.gif

Link to comment
Share on other sites

varbuut es ATKAL kluudos , bet kad es dzenaajos par mapi only 1 , un ienaak kaads ieksha tad ga nav auto-rr , un saakt ar to speleetaaju protams ir DAUDZ reaalak saakt 0:0 . Bet tas vareetu nebuut reaalaakais priekslikums lai dabuutu arr .... domaajiet pashi .. wink.gif

ja tu pa mapi skraidaa 1 pats un piekonekteejaas veel 1 player's ir autorestartround !

taa kaa arii rr tev nevajag sad.gif

Link to comment
Share on other sites

2 by:

kadeel tu domaa ka man nevajag ... taadeel ka tu neesi mani redzeejis ? Taadeel ka es slikti speeleju ?

Domaaju ka tu neko nezini par mani , taadeel arii nespried umnjik ..

Viss ok par tavu viedokli , respect ...

Link to comment
Share on other sites

es diemzheel negrasos izsniegt admin tiesiibas kaadam veel :cry:

man pietiek ar esoshajiem cinchiem. Un tas ka kaadreiz 2 cilveekiem tur nesanaak uzspeeleet kaa vinji veelas nav tik svariigi, kaa tas ka kaads var patrauceet 20 cilveekiem ar taam pashaam tiesiibaam ar kuraam 2 cilveeku gadiijumaa tika izpaliidzeets.

Jau taa daudz adminu... tiesiibas es buutu gatavs izsniegt tikai kaadam pusuubermenim! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Lieta taada , kad cz & cz staav uz viena pc un , ja cz ir adm , tad ari cs taas buus ... [ cik sapratu no macho ] taadeel uz cz arii neviens nav nelolot sapnjus un cereet dabuut kaadu adm , tikai k-kada pubmembers [ or something like that ]

gL 2 anothers ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...