Jump to content
GIGN Forum

Fps


DeviouS
 Share

Recommended Posts

fx5200 nav diezko speciga karte, bet nu man vecajam kompim mx400 speeja arii 80fps izspiest...

ieteikshu paaris lietas:

1. ieraxti consolee fps_max 100

2. noteikti iesaku iemeginat sho softu kas uzliek konstantu monitora frekvenci

ja sho softu neizmanto, tad displejs stradaa 60 hercos un mo4na bojaa acis...

lietojot softu uz 15" colu monitora 1024x768 vares dabut araa 85Hz vai 75Hz, uz 17" bus 100Hz vai 85Hz, 19" - 120Hz vai 100Hz. Pectam displeja opcijaas jaatrod vieta kur ir noradits Vsync On vai Vsync Always un jauzliek uz Vsync off.

Paskaidroshu, Vsync nozimee ka fps tiks saskanjots ar monitora refresh rate... tapec ja monitors speej 1024x768 rezhimaa uztureet 100 hercus, tad vsync var atstat iesleegtu, savukart ja monitors spej dabut ara tikai 85 hercus, tad pie vsync on/always ieksh CS buus tikai 85fps

Palaizhot CS vajadzetu tagad buut 100fps... protams, metot dumenes, etc shitu fps var nokristies

Link to comment
Share on other sites

Man jau kaadus 3 gadus ir Sony Trinitron 200 GS un draiveru prieksh vinja nav nekur (win2k), prieksh win98 ir.

Uzlaadeju shito progru ko iemeta worm's, uzskaaras video karte, dabuuju no jauna laadeet. (Kaut kas monitoram nepatika, un radija kaut kaadu erroru sad.gif )

lietoju defult monitor driver

btw. 500 poust's jee Ich Bin spammer biggrin.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

uzliec saakumaa max_fps 100 vai fps_max 100 (neatceros iisti kaa bija) , taalaak uzraksti cl_minmodels 1 (mentiem un teroriem buus viens skins), tad cl_shellsmax 1 vai otraadi (esmu mazliet shmigaa smile.gif ) un cl_smokepuffs 1. un izskjirtspeeju uzliec uz 640x480 , tad fps mazliet uzlabosies. piis. prieciighus jaanjus ibio ! woohaa

tad veel nokachaa no www.guru3d.com vai org ge force tweaker un uzliec uz fast settings (uzliec arii savas video kartes setingos visur uz best performance).

ok bye man ir 4diennieks jau jipiii !

Edited by Jaanis
Link to comment
Share on other sites

100 fps praktiski uz fx5200 un mx400 ir miits, man bija agraak mx400 speeleju ar 20-50 . Tagad ar Ti4200 taapat 100 stabilus gruuti dabuut pilniigi visur, nerunaajot nemaz par kanaalu aztec'a, pameegjiniet ielekt iekshaa kanaalaa izmest smoke, parasat lai kaads veel iemet un uztaisiet apshaudi pret 2 cilveekiem ja buus 100 fsp tad tiehsaam apsveicmi labs kompis.

Link to comment
Share on other sites

2 lietas,

1. vsync ne vienmer ir jusu ienaidniex, ka jau teicu ja monitors spej pavilkt 100 hercus tad vsync butu ideali atstat ieslegtu, jo tas nonjem gljukus pie aktiivas darbibas uz ekraana

2. man ar radeonu 9800 pro reizem fps lidz 70 nokritas, parsvaraa kad prieksha paradas kaudze ar pretiniekiem vai arii liela un plasha telpa... smoke esmu meginajis kadus 20 nomest, fps stabili 99 4.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, tema risinas loti interesanti ar daudziem jaunumiem, tad nu ta es gribetu uzzinat, vai butu verts mainit FX5200 uz Radeon 9600 , un vai uz sis video kartes stradas visi ieprieks minetie hinti?

un ludzu dodiet padomu kuras no apksminetajam video kartem ir labakas! :

FX5200:

FX 5200 128MB DDR DVI TV-out AGPx8

FX 5200 128MB DDR 128bit DVI TV-out AGPx8

Vai

Raden 9600:

Radeon 9600SE 128Mb DDR TV-out DVI AGPx8

Radeon 9600 128Mb DDR TVO DVI AGP8x

Radeon 9600XT 128MB DDR TVO DVI

Radeon 9600XT 128MB DDR VIVO

P.S Kartes ir novietotas seciba, pec cenam veikalos! Bet sim faktam uzmanibu nepieverst!

P.S.S Worm kapec tu tiesi izvelejies 9800 PRO nevis XT???

Edited by DeviouS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...