Jump to content
GIGN Forum

Ir! Ir! Ir! :)


TI-83+ Silver
 Share

Recommended Posts

Nu re. Es arii beidzot esmu ticis pie shitaada. Peec paaris meeneshu ilgas mekleeshanas... Taac pats kaa Beefy, tikai jaunaaks (2005) un labaakaa kraasaa :D

Tagad veel jaaiemaacaas braukt, jaadabon tiesiibas un jaabeidz baidiities no mehaaniskajiem liidzekljiem! :muahaha:

Thx beefy par atbalstu.

post-2148-1186756567_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa cik panemi?

Isteniba man jau zb mans mocis.. :( otraja nemaz necelj rata tikai no gazes. Stabili japerk litrins.

Vakar forshi sanaca - lidoju uz 160 un kaut kads jumps sanaca. prieksa gaisa, apgriezieni liidz galam.. nu pizdata prosta taa parmizu! :)

davai pavizinamies? bikernieku trase?

Beefs

ps. APSVEICU! :)

Link to comment
Share on other sites

~5.8K-5.9K EUR, 4.1K lati. Ilgi mekleju, lidz beidzot atradu :)

Biku japierod pie mocha. Tad vares jau gan uz Bikerniekiem doties, gan vel viskautko darit. Turklat uz Bikerniekiem biju planojis aizdoties anyway, lai pamaca tur vietejie instruktori taa ekstreemaak braukt. Teica, ka tur labi esot.

Kad buushu pieradis pie mocha. Tad droshi uz Bikjerniekiem! :)

Link to comment
Share on other sites

Ka tad tu pieradisi? Es tikai ta! :) Ka nopirku, ta uz bikerniekiem prom. Tur 2trdienas un 4turdienas btw ir mocu trenini no 6-7. Dafiga moci sabrauc. Nesen biju un visi brauca pa kartinga trasi, jo liela bija ciet. Tads pzdc.. protams, es vilkos visiem pakalj (zel nokrist un brautk ari nemaku) un visi mani apdzina par zb cik apliem, bet vienalga jautri un so to iemacijos (piem, ka vajag dirsu pacelt no kebla likumos)! :)

Beefs

p.s. tev ari ir tads jobans KLIK un noraustas mocis, kad ieliek 1maja vai otraja? Un vel vai tev mocis bisku tric, kad laiz valja sajugu lenam?

:)

Biku japierod pie mocha. Tad vares jau gan uz Bikerniekiem doties, gan vel viskautko darit. Turklat uz Bikerniekiem biju planojis aizdoties anyway, lai pamaca tur vietejie instruktori taa ekstreemaak braukt. Teica, ka tur labi esot.

Kad buushu pieradis pie mocha. Tad droshi uz Bikjerniekiem! :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Jap, ir jobanais klik, ja staavu uz vietas. Ja braucu, tad gan nau kliku nedz uz pirmo, nedz uz otro, nedz otraadi. Bet taads staavoshais kliks man ir bijis visiem, ar ko esmu braucis. Gan shitam, gan arii tiem mochiem uz kuriem maaciijos. Kjip, visiem 4iem. Tas man taada normaala lieta liekaas...

Triiceeshana, njea. Taa gan nav. Viss gludi un skaisti. Tikai sajuugs baigi taalu jaalaizh valjaa, biju gaidiijis, ka buus tuvaak taa sakjere, bet shitaa arii labi.

Sak treninji... Bet 6-7... sux. man tajaa laikaa veel darbs, bet vareetu padomaat par teemu, paarcelt vienu dienu tieshi taadeelj, lai aizbrauktu patreneeties. Tur jaapikjo arii ir?

Rataa veel neesmu raustiijis, bet nu ar pirmo noteikti ir jau bijis uz to pusi, ka juut, ka vairs nedriikst gaazi pacelt, tad jau celsies gaisaa. Ar otro... Tam nepieveersu uzmaniibu, bet izlikaas, ka celj daudzmaz vienaadi.

Btw nezini, vinjam aizmuguree naak kautkaadas shtripkas iisas. Tas ir kam? Itkaa tur var kasku uzkabinaat otru, bet mok tur var arii piekaart somas? Shitaadam mocim somas nepiestaav, bet uz garajiem gaisa gabaliem (jaa, arii garos gaisa gabalus au paredzeets ar shitaadu braukt) tomeer ljoti parociigas.

Link to comment
Share on other sites

Par droshibu te viens pareizi rakstija. Mocis ir fucking nedrosh sudeliitis.. :/

Blja - es jau esmu diezgan aizravies pa to menesi, kamer man ir mocis. Atceros, ka sievai zvanu un si saka, ka ir jau uz ta gara VEF tilta un brauc uz vecakiem. Nehuja - es plavniekos uzkapju uz moca un nokeru so pie milgravja veikala (pirms parbrauc pari tiltam aiz sarkandaugavas).

Jasaka, ka atrums nebija no mazajiem turpcelja! :)

Par rata rausanu - man ir diezgan bail, bet parasti, kad esmu iedzeris, tad man ir vairak drosmes un reakcija lenaka, tapec pat sanak tiri ok pacelt prieksehjo riteni gaisa.

Principa rata raut easy -

1) ieliec pirmaja, brauc uz 2k apgriezienu, tad rucku liidz galam un turies. Mocis saak lidot atrak atrak atrak un kaut kur pie 6-7krpm sim paradas gana jaudas, lai rautu prieksu gaisa. Taja mirkli tikai japalaiz valja gaze un jasak trenins no sakuma. Sitas ir baigi drosi un nokrist man liekas, ka praktiski nereali - ja vien neizdara kaut ko GALIGI stulbu.

2) atkal pirmaja. brauc uz 6k. tad strauji atlaid gazi un uzreizu atvelc LIDZ GALAM. un atkal rats paceljas. Bet sitas ir grutak, jo tam jobanajam R6 ir par 90 gradiem japagriez rucka un tas ir reali gruti, jo roka nav tik grozeliga.

3) sitas man vienu reizi sanaca un otru, kad es jau pirmaja posta rakstiju, ka palecos. Karoce fiska tada - liec pirmaja, otraja vai tresaja. brauc kaut kur uz 6-8krpm, tad nospied sajugu (man liekas, ka jaspiez tikai bisku) un iedod rucku liidz galam, lai motors sak dziedat. Tad laiz rucku diezgan strauji valja (tikai ne pa atru, jo bus baigais sitiens tad) un mocim rats augsa. es gan reali nomizu, kad man sitas sanaca un vispar pie sita nedrikstot kerties, kamer nesanak gludi 1) un 2).

Vel es maku triku ar riepas dedzinasanu, bet tas ir reali lets triks. Vienigi patik, ka pec tam riepa ir lipiga ka kozlene, bet toties to pretigie riepas gumijas gabalinji salip visur apkart un ir gruti mazgat pec tam!

Un vel man patik triks, kad brauc pa grunts celju un iemet rucka. Tad reali aizmugure izspole, bet ta nav problema un var mierigi pabraukt un man liekas, ka ar sito triku var iemacities labak bisku vakt moci, jo reali dirsa peld.

Power slaidu vel nav sanacis izmeginat. Tas ir kad iet likuma un bremze ari ar pakalejajam bremzem, bet negaz moci bet vairak tur taisni un aizmugure izslid un sanak ka ar masinu kipa sanslide ieiet likuma. Bet tas ir loti sarezgiti.

Ir diezgan viegli piecelties kajas un neturet sturi, ja atrums ~100.

btw, ieceko - nopirku sitadu kiveri! baigi laba manta! 180EUR ieskaitot sutishanu.

923d_1.JPG

BAIGI gribas sataisit veco moci, lai var pameginat nokrist trase. Diemzel cenjiki visi tik lieli. es maksasu 100ls par prieksas, astes un bakas sagatavosanu krasosanai.. prosta pzdc.. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Aha, to 1o jau pats esmu atklaajis pa pagalmu, cik nu man vispaar jams ir bijis. Kaa uzsaaku braukt, saak aktiivi reekt mocis. Juutu, ka var ruchku pagriezt veel, bet prieksha jau knapi turaas uz asvalta un novadiit buus nereaali, ja veel biku. Liidz visiem 90 graadiem gan veel neesmu aizgriezis rucku. Roka nelocaas tik taalu :D

Paareejais viss... veel priekshaa :)

Kaska izskataas interesanta. Ljoti liidziiga maneejai peec bildes. Kur pirki? Es saveejo pirku pa 200Ls tepat letinjos, kjip kur man viens draugs pirms tam bija pircis. Motofavorits laikam. Man ir Nolan X-Lite, X-601 laikam (peec bildes):

http://www.x-lite.it/upload/warehouse/x601_eole41_600_.jpg

Ja godiigi, nav ne jausmas, cik vinja ir laba. Bet teicaas, ka esot vieglaaka kaa parastaas kaskas, galva mazaak nogurstot.

Paluureejos inetaa, ka maneejaa kaska svaarstaas 180-200Ls robezhaas visur. Pat diezko neesmu paarmaksaajis. Priecee :)

post-2148-1186817145_thumb.jpg

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

;)

Muahaha. Tomer :D Nu 10Ls parmaksajis esmu (vinja bija 190Ls, jaka 210Ls, laikam ta man tur sadalijas info). Panjemam nost sutishanu, kadi 5-10Ls? 20-25Ls paliek. Tad tepat LV, nau chakars, tad vel ari es shito reali veikala dabuju piemerit, ka tiesham der un patik :) Itkaa jau tik traki parmaksajis nemaz nejutos.

Un cik ilgi taa kaska naaca no DE, un kaadi bija celja izdevumi? Kjip, man shobriid ir viena kaska, bet vajag pirkt arii veel otru - visi maneejies tak grib vizinaaties :) Otru es tik daargu nepirkshu, pasazhierim nevajag tik niknu kasku :D Vinjiem pietiks arii ar nedaudz "smagaaku" un vienkaarshaaku. Vinjiem nav jaastuuree.

P.S. :muahaha: Tes jebaj likaas kautkas paziistams, bet saitu valjaa neveera... Liidz es sapratu :D

Edited: Atradu cheku kaskai. 170Ls. Galiigi neesmu paarmaksaajis ;) Motofavorits, Suzuki + Harley-Davidson, pie Maarupes tilta, Ulmanja gatve 21. Taatad varu ieteikt tur iegriezties. Vismaz manai kaskai nekaads nereaalais uzcenojums nebija.

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...