Jump to content
GIGN Forum

sensivity


radler
 Share

Recommended Posts

ar kaadu sensivity juus speeleecs??

me ar 3...

mees te striidamies prisoners saka ka jaaspeele ar lielaaku taa labaak a es saku ka ar maazaaku jo taa var labaak noteemeet..

agrak pats speleeju ar augstu sensivity

Link to comment
Share on other sites

vienalga nepasaki kur izpauzhas tas labakums un vieglums speleshana.

pasham man ir bijis daudz sensu dazhadu. saku shkjiet ar 13. shkjita tiri labi. vareja atri pagriezties, ja kads uzradas no muguras. pec tam pec viena klanmacha pargaju uz pusi zemaku sensu, jo tieshi tad secinaju ka ar lielu sensu diez ko var labi taaluma shaut. pec tam sens atkal kritas lidz kadiem 3-4. un tagad ja paskatos sava config faila ta redzu sensu 2.6

ta ir, ka sens ir atkarigs no kastes, peles un programaturas. maz sens ir efektiivs lielos attalumos un nenovirza ipashi merkji ja kads tevi nobiede. ta bij ar lielu sensu, kad tevi kads nobiede, tu norausties un teme jau grida, piemeram. ar maz sens novirze ir pietiekami maza lai varetu atri uztemet uz pirmatnejo merkji. kas attiecas uz straujiem pagriezieniem, tad vajag spelet ta, ka tadi pagriezieni pa 180 gradiem nav nepiecieshami.

anyway. katrs spele ka mak un ka ir ertak.

Link to comment
Share on other sites

mans arii kaadreiz speeleeja ar 18... normaali pusliidz speeleeja.. atskaneeja ieteikums pameegjinaat ar mazaaku - uzliku 8, tad 3, tad 1.5, tagad speeleeju ar 1.2 zoom_sensitivity_ratio "0.8" jeb apmeeram 1...

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man ir tada fiska, ka ja zoom_sensitivity_ratio nav virs 2, tad leeni velkot peli kursors uz ekraana paliek uz vietas... nezinu kas pa gljuku... tapec es paarsvaraa lietoju tikai 1x zoom... 2x zoom nav reaals ar taadu gljuku

Link to comment
Share on other sites

Omg.... juus striidaties par sensiem.. Bet juus noskaidrojaat kaadas opereetaajsisteemas ir kuram + vai ir uzlikti draiveri pelei normaali + vai ir akseleraacija ( un kaadaa hi norm low ) ....

Taa kaa nezinu kaa saliiidzinaajumaa ar jums bet Pub sens ir 2.3 pietiekami lai peli aatri varetu paraut apm pa 90 bikinj vairaaak Gather cw un nopienaakaas spelees 1.5

tas viss uz konfiga ( win XP , bez akseleraacijas, Mouse ware (jaunaakaias draivers), pele 3 iedaljaa no saakuma) Pele Logitech mx300

Link to comment
Share on other sites

Nu ... OS : ws 98 SE ; ws sens - 6 ; Mouse ware (va kaa tur) 9.73 ; in game sens : 1.5 (mazliet pamainiiju); No accelration : MOUSE mx500

XP SMIRD prieksh CS smile.gif prosta , klubos parsvaraa ir 98 , un buus gruutaak pierast , jo uz xp axelaraaciju 100% nevar nonjemt sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es arii ka lielaakaa dalja no jums saaku ar 13 man likaas saakumaa ljoti reaalitachu viens draugs kas cs speeleeja labaak man pateica lai es speeleeju ar peec iespeejas mazaaku sensivity es taa arii dariiju un tagad speeleeju ar pashu mazaako jeb 1esmu pieradis pie taas un patiik tapeec ka var viegli ieteemeet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...