Jump to content
GIGN Forum

Problemas Ar Cz Instalaciju?


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man ir probza sad.gif Tie cilveeki (aciimredzams ka aarzemnieki) speelee ar chiitiem sad.gif( caur sienaam shauj u.t.t. Un baigi gudri runaa , kjipa pro sad.gif Cik iegaumeeju , dazhiem nick - wolf , Gunner , astrox... Un vinji uzhakojushi CS un galaa vinjiem nevis PING raada bet BOT :/

Aaa , un veel viena probleema , citreiz kad mainaas mape , izmet laukaa ar uzrakstu - kicked , un citreiz konekteejot serverim , paraadaas kicked (consolee rakstiits ka nav iistais C-D , bet serverii pat neielaizj ) un tad vajag no CS iet aaraa , un tad atkal no jauna iekshaa

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

Короче - я напишу порусски т.к. мне тродно будет ето изложить на латышском.

Всё сделал как написанно в интсрукции...

Зпускаю hl.exe -game czero -console

запускается 2 видео ролика, затем картинка 1.6 CS и всё и мышка... больше ничего не делает.. в Task Maneger показывает Not Reponding...

Что делать?

Link to comment
Share on other sites

gordon tur tachu kachaa visus failus peec kaartas kas prieksh cz vajadziigi... visas mapes utt savs laicinjsh paiet. hmmm ja ieinstale cz parasti ( neorigjinaalo) tad tikai jaiemet tas v14 fails un var spelet?

Link to comment
Share on other sites

gordon tur tachu kachaa visus failus peec kaartas kas prieksh cz vajadziigi... visas mapes utt savs laicinjsh paiet. hmmm ja ieinstale cz parasti ( neorigjinaalo) tad tikai jaiemet tas v14 fails un var spelet?

es domāju viņš par no-steam versiju runā. jebkurā gadījumā arī steam karšu maiņas nevar traucēt. 20.gif

Link to comment
Share on other sites

fps = frames per second (kadri sekundee) , jo vairaak, jo labaak smile.gif

atkariigs no taa , cik tev ir uzlikts fps_max. (es parasti lieku fps_max 100)

bet gjeneraalaak - no taa , cik tev jaudiigs , dators .. jo labaaka videokarte , aatraaks procesors , vairaak atminjas etc.. , jo vairaak fps.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...