Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Lugums, iegut savaa ipasuma slotu uz gign CS servera.Citas tiesibas nevelos, adminu pietiekami, un paarsvaraa jedziigi.

Iiemesls: Nu laikam jau tas pats vecais (parpilniiba), bet apnicis pa visadiem 5pointiem, batlem, apollo un citiem svakak spelejosiem serveriem. No tiem pat manu 6gadigo bralenu met araa itkaa par cciitossanu(redziet speelee paarak labi),[ bet tas taa ].

Ludzu citu serveru cienitajus neapvainoties, bet taa ir Isteniiba!

Ju iepriekss THX tiem kas pieversa uzmanibu ssim topikam

Erix

Link to comment
Share on other sites

nez, kaads tolks buut kadam papam, lai dabuut slot, nez man liekas, ka galvenais ir kompanija ar ko tu spelee! Ja te nebuus tadas, tad nez ..... sad.gif

Jaa pareizi es ar nesaprotu kaada jeega no slota.

p.s

kaa var rakstiit tik stulbus teikumus blink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu baac nu, nepatiik ka manus postus kritizee, bija domaats nah buut papam ,\m/ lai dabuutu slotu, ar savu reputaaciju, cienju to visu nevar dabut?

Es nezuskatu, ja tu labi spelee tev buus slots, absurds ar to juus nevis pacelat servera liimeni, bet iznicinat pashreizejo tautu smile.gif Pareizi saproti kaads tolks iedot labam speletajam slotu, ja dziive vinsh ir totaals dauns. Deel ta piem tauda negribees speleet, ta peec ka viens dzeks blatosies ka ir labaas par vinju u.tt ......!

P.S nee nu labi zinu ka atkal buus kritika, bet taas ir tikai manas domas

Link to comment
Share on other sites

nu baac nu, nepatiik ka manus postus kritizee, bija domaats nah buut papam ,\m/ lai dabuutu slotu, ar savu reputaaciju, cienju to visu nevar dabut?

Es nezuskatu, ja tu labi spelee tev buus slots, absurds ar to juus nevis pacelat servera liimeni, bet iznicinat pashreizejo tautu smile.gif Pareizi saproti kaads tolks iedot labam speletajam slotu, ja dziive vinsh ir totaals dauns. Deel ta piem tauda negribees speleet, ta peec ka viens dzeks blatosies ka ir labaas par vinju u.tt ......!

P.S nee nu labi zinu ka atkal buus kritika, bet taas ir tikai manas domas

aha. Dzilja doma. Paraadi man kursh no pashreizeejiem gign speeleetaajiem kam ir slots ir arii "dauns"?

un tas teksts ka mees ar to nepaceljam servera liimeni bija prosta thumbsup.gif

un tas par to ka tas dzheks blatosies vispaar bija marazms.

es nezinu, vai nu tev ir probleemas izteikties vai arii tu esi, piedod, nedaudz stulbs. Ok, lai taas buutu tavas domas, bet kaut kaadu pamatu taam tak vajag (faktus teiksim). Tev taada nav, ir vienkaarshi kaut kaads bezprigjels sad.gif

Link to comment
Share on other sites

bac nu saproti pareizi, es ar to domaaju uz naakotini, ja juus dosiet slot tikai labiem playeriem, vienmeer kaads atradiisies, kursh gan blatosies, gan buus daunis!

eh nju labi vienkaarshi aizmirsti!

P.S pedeejaa laikaa man ir taa, ka neko ladziigi nejeedzu, takaa mani texti ir totaali bez satura sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es esmu dauns ! upset.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho!

Ja tu skaties vai spele labi vai slikti peec skila , ok es to varu aatri un vienkaarssi pacelt, bet man nepatiik speeleet deel skila - es dodu priekssroku normaali paspeeleet.

Man patiik uz ataalumu meegginaat novaakt AWPistus ar usp(izdodas reti(pat gandriz nekad)),bet man no taa i prieks - kas var buut labaaks kaa skraidfiit idinniem pakall, ar nazi, pa pus karti.

Bet OK ja tev nepatiik mans skils - Es to varu Vienaa vakaraa uzcelt/

Link to comment
Share on other sites

OrC - skkiet tu esi uzravies uz mani, Spriezu peec texta 4.gif

Rad - kad tu ar buusi viens no CS vecteetinniem tu ar sapratiisi cik tas i vienkaarssi. naughty.gif

PS. Macho ja uzskati ka es speleju ne ipassi labi - es pieradiisu pretejo - 1-1 kaadaa no vakariem Sazinies ar Suliku - vinns tev iedos manu tel.

Bet tikai ne no maajas kompja (man taa ticiba ka gigni nav diezko engeliissi)pat ar CD 4-22 rolleyes.gif )

Link to comment
Share on other sites

gord, man ar tas patiik

czero taa jau tiiri forsh ir . . .un kur nu vel, ja serverii, kuraa speele tev daudz maz zinaami cilveeki, ir vieta . bet es domaaju, ka tas ir tikai laika jautajums, ka atkal buus jaaspaida "retry+enter+uz augshu+enter" kombinaacija..

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

skils taa jau prasta lieta...esmu negatiivs statos un vispaar slikti speeleeju(saliidzinoshi) bet statos shodien biju 15 vai kaut kur ap to...

pietika tikai vienreiz ar 4ista iesaaceejiem uzspeeleet un izvest paaris kjiilniekus un skils jau debesiis... es to taapat nenjemu par nopietnu jo ko gan liidz skils ja aims smird wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Aaaa nu jaa.... Jaabuut super, puper, duper, smirdiigam fragerim, lai dabuut slot.... smiliez.de_2524.gif Adminiem vajadzeetu apspriesties, cik vinsh ir veelams uz servera... Cik sabiedrisks.. Vai speelee komandaa, vai (super, puper, duper, smirdiigs) frageris.... Ir piem. daudz cilveeku serverii,kuri iedvesh speeli... Kaut gan vinji paaraak labi nespeelee.... Aiiii.... ko tas es smiliez.de_2428.gif ... Jaalemj ta GIGN monstriem smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak pareizi. Tad jau sanaak ka cilveeki kas nemaak speeleet ir vienkaarshi nevainojami komandas biedri un tie kas ir baigie PRO kexi ir vienkaarshi nozheelojami neveelami frageri. Ak dies' kuraa virzienaa tad mees pirms tam domaajaam eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...