Jump to content
GIGN Forum

Kur Iemest 524 Mb? :)


eziic
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka shis noteikti te jau ir apspriests, un zinu, ka izmantojot jauko googles tanti es vareetu atrisinaat sho probleemu pats, bet man vienkaarshi drausmiigi naak miegs un es nespeeju pie savas kastes noseedeet ilgaak par 5 minuuteem, taa ka prasiishu paliidziibu jums. Lai sevi attaisnotu [vismaz mazliet :)], teikshu tikai to, ka googlee jau mekleeju, bet man nav iisti lielas ticiibas tiem aarzemju sh!tiem, jo ja tur uzmetiishu savu movie, neviens vinju no turienes nevilks, jo aatrums ir vienkaarshi dieviigs. :thumbsup: Taatad, varbuut kaadam zinaama kaada jauka vieta [kur buutu tikpat jauks download aatrums], kuraa es vareetu sho te kluci nohosteet, lai peec tam jums vinju atraadiitu? :rolleyes: Jau ieprieksh liels paldies. Arlabunakti

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Nja, taada doma man arii ienaaca praataa. Bet kur tu esi redzeejis sadaliitu CS movie? :) Jaapagaida kaads briidis, varbuut tomeer kaadam ir veel kaads variants. :huh:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:) Jaapagaida kaads briidis, varbuut tomeer kaadam ir veel kaads variants. :huh:

hmm..princips taads pats, kaa jebkura filminja torrentos, kas ir saarhiveeta daudzos mazos *.rar failos..un atpakojot viss iet bez probleemaam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...