Jump to content
GIGN Forum

Pielikums


Orc
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tā kā pēdējā laikā spēlēju deizgan biežī ( apmeeram 17:00 - 20:00) un peec pieredzes skatos , ka vienmeer shai laika intervaalaa ir diezg ndaudz momentu kuros ir nepiecieshama kaada lielaaka admina paliidziiba. taapeec prasu peec tiesiibaam xslap xslay un to komandu ar kuru var maniit nikus vai arii xban, proti to es gribu lai atbriivotos no kaada ff, jo cik zinu tad xk nestraadaa, vismaz x_votekick tochna ne , jo nobalsojot pa chalja izmeshanu vinjsh neizmetas. Nav jau taa ka nevar iztikt , piemeeram parasti speeleeju kad bloodlords speelee, bet nu randomam vienmeer labpatiikas ka mees esam preteejas komandaas un cik vien varu vinjam pasaku kas notiek preteejaa komandaa un ko vajadzeetu slayot via slepot, bet bloodlords ir baigi dziiveliigs un reti kad to varu vinjam pateikt , nu un tad es izmantoju x_vote lai veertu uzmaniibu uz kaadu ff vai kemperi. Nekaadus suudus ar pashreizeejaam tiesiibaam nu jau laikam 3 gadus neesmu izdariijis, plus veel praataa esmu piebriedis :). Taa kaa spriezhat pashi ko ar mnai dariit .

p.s. un taads netipisks luugums. Man nereaali patiik foruma statuss "iipashs triicpirkstis" , man itkaa bij doma luugt jau vinju nomainiit uz sho statusu, bet tomeer edd man pierunaaja, lai pac sasniedzu sho goda statusu , es neshaubos ka ar laiku vinju sasniegshu, bet kad es vinju sasniegshu, tad labpraat uz visiem laikiem paliktu taads "iipashais triicpirkstis", taapeec luudzu manam loginam peec iipashaa triicpirksha statusu, visus paareejos arii uztaisiit par iipasho triicpirksti. :)

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...