Jump to content
GIGN Forum

Man Ir Probleema


Recommended Posts

Man ir serveris :thumbsup: un es esmu ADMINS :blink: bet nemaaku uzlikt password :lolza: kad es uzlieku :blink: tad ejot serverii man aiz nika jaaliek passwords?? :skalda: Es taa arii izdaru :wacko: bet kad ieeju serverii :lohs: man aiz nika ir PASSWORDS :hm: Un es neesmu ADMINS :mle: Jo man vairaak naw mans niks :hm: bet savaadaaks :mle: Piem: mans niks Ir ESS w4ck0 un PASSWORDS ir EXTI :lohs: ejot serverii man aiz ESS jaaliek PASSWORDS :hm: un kad ieeju serverii mans niks IR ESS EXTI :mle: un tad es neesmu ADMINS :hm: jo ADMINA NIKS ir ESS ;/ bet kad nomainu niku uz ESS paraadaas ka man naw pieeja shim serverim :(;/

LUUDZU PALIIDZIET :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bl..... man jau tas ir lidz :fsckinsad: nekaadiigi newar :superlol: Tew ir SKYPE?? :thumbsup: Atsuuti screen kaa jaadara :khehehe: Es esmu galiigs :superlol::evilmad:

Piemeeram mans PASSWORDS buutu LOX :superlol: Es ieeju CS 1.6 Uzspiezhu "`" un rakstu set info _pw LOX?? :violent:

Paskaidrojiet prieksh :lolza: kuri nesaprot :blink::hm:

Link to comment
Share on other sites

DA POHUJ................................. :rrrr: Manam DAKIM KKAS NEPIELEEC :hm: es visu izdaru kaa tu teici :papa: bet shaavai taa nekaa neparaadaas :lohs: kad es KONSOLEE ierakstu to huinju visu tad man ir kkam jaaparaadaas kad nospiezhuSUBMIT?? :hm:

Link to comment
Share on other sites

raxti man skype mulkiit gw-gerik izskaidroshu

sho var likt :offtopic: chalkitim visu parbaudiju vinam bija jaraksta nevis setinfo _pw bet gan setinfo _pw-clipsis

es uzliku atpakal un viss vinjam iet !

Edited by gerik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...