Jump to content
GIGN Forum

Lai Neskan


robbins
 Share

Recommended Posts

Kad saka, piemeeram, need backup, tad tas skan ausiis un diezgan daudz traucee klausiities apkaart notiekosho. Kas jaadar, lai to (un arii visas citas komandas protams) sakot tikai paraadiitos lejaa kreisajaa stuuriitii, nevis skaneetu ausiis ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu esi daunis X-D. Liela dalja no speeleetaajiem savaadaak nesaprot vispaara, ka kaads saka need backup, jo piemeeram es kad skaridu apkaart neskatos kas notiek chataa, taa vismaz dzirdu, ja kaads kautko pasaka... kas tie par geniaalajiem ietekumiem naak sheit un pie suudziibaam ?

Link to comment
Share on other sites

Losi.... Nebija jautaajums kas es esmu peec tavaam domaam vai arii vai tev patiik vai traucee tas ka kaads bljauj fonaa! Ja tu neuztveeri atkaartoshu:

Kad saka, piemeeram, need backup, tad tas skan ausiis un diezgan daudz traucee klausiities apkaart notiekosho. Kas jaadar, lai to (un arii visas citas komandas protams) sakot tikai paraadiitos lejaa kreisajaa stuuriitii, nevis skaneetu ausiis ?

Man neiteresee kur tu skaties vai kur neskaties! Es teicu, ka man vaig taa!

P.S. Ja neesi pamaniijis shii nav suudziibu vieta...

Link to comment
Share on other sites

robbins prav

'fire in the hole' ochen meshaet

1.idesh v Valve\cstrike\sound\radio

2.ishesh nenuzhnij fail , skazhem 'ct_fireinhole.wav'

3.otkrivaesh ego standartnym sound recorderom

4.stiraesh ego soderzhimoe

5.sohranjaesh rezultat

na vsjakij sluchaj prikladivaju svoi fireinthehole

ct_fireinhole.rar

Link to comment
Share on other sites

Man neiteresee kur tu skaties vai kur neskaties! Es teicu, ka man vaig taa!

AAA... ja jau tu taa gribi tad visiem taa vajdzeetu gribeet ? Our new star robbinz - mees visi esam nuugji, sekosim robinam visnh ira muusu jaunaa zvaigne. sacenshamies kursh dziljaak ieliidiis vinjam pakaljaa... evil6.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...