Jump to content
GIGN Forum

Probleema


SHARp^
 Share

Recommended Posts

Taatad, man ir fakina probleema sakaraa ar fps. Speeles laikaa pie lielaaka 'akshana' man kriitas fps un tanii briidii es nevaru pakustinaat ne peli, ne klavu, un ja es tanii briidii shauju, tad kad nokriitas fps, kompis turpina shaut kaut vai peles pogu jau esmu atlaidis, liidz briidim kameer fps ir atkal ap 100. Skatoties sienaa fps ir 100.

Mans kompis:

Operating System: Microsoft Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600)

Processor: AMD Sempron Processor 3000+, MMX, 3DNow, ~1.8Ghz

Memory: 512MB RAM

Videokarte ir RADEON 9550 256mb

Esmu paarinstaleejis videokartes draiverus vairaakas reizes, esmu izmeegjinaajis gan vecaakus, gan ne tik vecus, gan pashus jaunaakos u.c. Visiem kopiigs ir viens un tas pats - shii pretiigaa huinja, kas ljoti kriit uz nerviem! Bet peec idejas, ar sho videokarti cs'aa jaabuut stabilam 100 fps.

aa, un kas attiecas uz topiku, tad bljadj, nerakstiet sheit, ja neko nevar paliidzeet vai esat pilniigi daunji, rakstat, ja varat paliidzeet, ieteikt un kaut ko sakariigu uzrakstiit. Ja kaadam veel interesee kaada mana kompja detala, vai nesaprata manu domu, tekstu, tad var arii to uzprasiit. Ja kaadam ir draiveri, un tiem peec vinja domaam ir jaabuut stabilam 100fps var arii tos iemest, tb linku uz vinjiem.

Cerams, ka kaads spees paliidzeet noveerst sho bezgala shausmiigo tragjeediju.

P.S. Daudz lietoju mekleetaaju, bet taadu probleemu, kaa man, neatradu, lietoju guugli, vispaar neko neatradu.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu Redeon nav tada vsync(nu ja ir tad vinju ir baigi gruti atrast).

Mosh tu windowsu nesi jau labu laiku parinstalejis!?

Pamegini patirit registery utt

Mosh tev anti virus skane cieto vai ari update taisa!

Pamegini parinstalet win un uzlikt AwG anti virusu(tikai liec win xp)!

ceru ka palidzeju

Link to comment
Share on other sites

Man bija tiesi taada pasa probleema, bet man kompis ir 3x sliktaaks.

Jautajums: Cik tev ilgi taada probleema ir?

Man bija apmeram 2. dienas un tad peksni pazuda.

Un btw. Nedomaaju, ka shis ir iistais forums kur tev paliidzees, pameegini parakaties aarzemees.

Link to comment
Share on other sites

vsync man ir izsleegts. Paldien conradam par linku (zinaaju, ka taads bija, bet biju piemirsis) chekojis veel neesmu, bet kad buus laiks izpildiishu visu punktu peec punkta.

limperi, nee, Tu man nepaliidzeeji, peec Tava teksta spriezhot Tu esi daunis, un taadiem es paluudzu neko nerakstiit.

Riden, man taa probleema ir ljooti ilgi, viestieshaakajaa ljoti noziimee, proti, pusgadu jau nu tochna.

edit: kaa jau mineeju, es guugloju, bet neko shaadu nespeeju atrast ne aarzemees, ne Latvijaa, ja vari paliidzeet ar raknjaashanos, njemshu tikai pa labu.

edit2: Turamies pie teemas un meegjinat paliidzeet man, radeonus un v-sync varat apspriest privaati. :thumbsup:

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu Redeon nav tada vsync(nu ja ir tad vinju ir baigi gruti atrast).

Varu secināt, ka par Radeon tu dikti maz zini. Pats lietoju Radeon x1950xtx jau gandrīz gadu un vsync tur ir un loti labi atrodams vieglāk un ērtāk nekā Geforce kartēm

Link to comment
Share on other sites

Iesaku šo draiveri pamēģini , varbūt palīdzēs

Paldies, tagad, kad nokriitas fps, es vismaz varu pakustinaat peli un klavu :)

Bet fps turpina kristies pie lielaaka 'akshana' , nevaru iedomaaties, kas pie taa vareetu buut vainiigs, ja ir kaadas idejas - varat izteikties, BET nedodiet man kaut kaadus fakinus konfigus, kas izkjeerno textuuras taadejaadi palielinot fps, sheit nav runa par taada veida probleemu, shaadaj videokartei ir jaaspeej vilkt cs ar 100fps!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...