Jump to content
GIGN Forum

Css Server


Recommended Posts

L' date='May 29 2007, 13:15'] 1.Kā Iztaisīt Savu Serveri Uz CSS?

2.Vai Bez Steam Var Iztaisīt Serveri?

3.Kā Uzstādīt Uz To ZombieMod (Es Zinu Kur To Var Noka4at)

es labprāt šitādiem pidiņiem dotu atvaļinājumu vismaz uz pāris gadiem, kamēr attīstas smadzenes. kaut gan šitāiem smadzenes nekad neattīstas.

Link to comment
Share on other sites

es labprāt šitādiem pidiņiem dotu atvaļinājumu vismaz uz pāris gadiem, kamēr attīstas smadzenes. kaut gan šitāiem smadzenes nekad neattīstas.

Piedod,Ja Es Neredzēju Ka Kaut Kur Bija Tāds Posts,Kapēc Es Esmu Uzreiz "pedinjsh"?

"pedinjsh" Ir Zēns Kurš Aiztiek Citu Zēnu Orgānus, Un Es Tāds Neesmu!

Ja Ir Jau Tāds Posts,Tad Iedod Linku,Ja Nē Tad Pasaki Kapēc Man Vajag Atvaljinājumu?

Edited by Mr.Ev[!]L
Link to comment
Share on other sites

srry nee... un es loti loti gribetu ar zinat kaa uztaisit css serveri smile.gif

un manliekas kad "n0r3k" vajadzetu dot atvalinajumu, par mat un par spamu

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

L' date='May 29 2007, 14:45'] Piedod,Ja Es Neredzēju Ka Kaut Kur Bija Tāds Posts,Kapēc Es Esmu Uzreiz "pedinjsh"?

"pedinjsh" Ir Zēns Kurš Aiztiek Citu Zēnu Orgānus, Un Es Tāds Neesmu!

Ja Ir Jau Tāds Posts,Tad Iedod Linku,Ja Nē Tad Pasaki Kapēc Man Vajag Atvaljinājumu?

Pirmkārt, Tu raksti katru vārdu ar lielo burtu.

Otrkārt, Tu taisi 2 postus pēc kārtas.

Treškārt, esi pārāk slinks, lai izmantotu meklētāju vai vismaz google.lv.

Ceturtkārt, es teicu pidiņš, nevis pediņš.

Piektkārt, Tu man izklausies pēc kārtējā 12-gadnieka, kuram vajag pašam savu serveri.

Vēl pasaki, ka Tev nevajag atvaļinājumu par visiem šiem punktiem ?

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt jums vajag atslābt. Lai arī cik kādam būtu gadi, katram domāšana ir savādāka. Un ja tu zini atbildi, tad raksti to te, jo tieši pēc tās vinjsh sniedzas. Ja nezini, tad vismaz centies palīdzeet. Nu ja tu visus vērte pēc vecuma, tad varu pateikt, ka man ir 15. Un es arī nesen esmu uzinstaleejis CSS un man arī interesē kā kaut ko tādu jātaisa. Un ja tas nav iespējams uz "nelegālās" versijas tad tā arī pasaki, bet ja ir tad palīdzi ( ja zini atbildi ). Manuprāt šaja forumā visi sāk pārākdaudz lamāties. Un drīz vien būs tāpat, kā tajā filmā par beisketbolu, kur hokeju spēlēja tikai manijaki un pēc svilpes visi sāka kauties nevis spēlēt. Manuprāt ar forumu notiek kaut kas lidzīgs ( visi tikai lamājas un jutās pārgudri vai vienkārši viņam vajag izlaadēties(izlādējies kaut kur citur(kur tu kādu neaizskar))). Ceru, ka esmu jūs "apgaismojis". Pasakos, ka lasīji.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka es vakar uzraxtiiju taadu moraali nenoziimee, ka nevins nedriikst palidzeet biggrin.gif Es joprojaam veelos uzzinaat, kaa tad iisti ir jaaveido CSS serveris. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

L' date='May 30 2007, 11:09'] Man Liekas Ka Var Uz Non-Steam Likt serveri,jo CONTRA Ta4u nav steam ( jo kaa es varetu spelet ?)!!! sad.gif

manas domas :?

bet 4ipa man bra4ka teica kad vinam darba viens tureja kipa kavtko liidzigu cs 1.6 serveri tik biku savadaku (vins to pateica kad ieraudzija kad man tadz palaists)

aa... un google es nekur neatradu kur varetu buut kavtkas rakstits mos nemaku meklet tongue.gif

un n0r3k es domaju kad tev vajag atvalinajumu par daudziem lamuvardiem, spam, un citam lietam :?

n0r3k cik tev vispar gadu? 12, 11? jhatka.gif vai ar mazak?

vismaz peec tada izklausies smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

manas domas :?

bet 4ipa man bra4ka teica kad vinam darba viens tureja kipa kavtko liidzigu cs 1.6 serveri tik biku savadaku (vins to pateica kad ieraudzija kad man tadz palaists)

aa... un google es nekur neatradu kur varetu buut kavtkas rakstits mos nemaku meklet tongue.gif

un n0r3k es domaju kad tev vajag atvalinajumu par daudziem lamuvardiem, spam, un citam lietam :?

n0r3k cik tev vispar gadu? 12, 11? jhatka.gif vai ar mazak?

vismaz peec tada izklausies smiliez.de_2551.gif

Nespamo Lieki!!!

PS.NEviens tiesham nezin? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es iznu kas kur ka jadara, esmu to izradijis, un iemetu pool toreiz foruma "vai vaig css manuali ?" visi sabalsoja ka ne, lai neuzrastos vel vairak tadu idiotu ka tu kuri negrib domat un darit lai pasi sachinitu lietas vietas ..

ps no css patik admin mods, dari ko gribi kaut 900k hp un 16k $$ uzliec :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...