Jump to content
GIGN Forum

Help Me


Recommended Posts

Windowsblinds 5 (5.5(build 93x86)-Shareware), man šai progai beidzas 30 dienu termiņš, un es pa šo laiku neesmu dabūjis key. Varbūt, kāds var iemest man kādus key`us, negribētos palikt bez šīs fiškas, jo tikai tikko uzkodu, ka tur ir vēl visādi feini skini...

Link to comment
Share on other sites

taka manu niku kopetajs, nedosu key, bet pateiksu kur vari dabut "Emule" ja zini kas tadz ir <---- smiliez.de_2551.gif

tas tik nebus orginalais dry.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

taka manu niku kopetajs, nedosu key

Jā tava nika kopētājs varbūt tu esi kopētājs paskaties kad reģistrējies ir viņš un kad esi reģistrējies tu? smiliez.de_2125.gif

Un kraks ar papildus skiniem ir

šeit wink.gif

Tur torrent failu nokacāsi un viss aizies stundas 3-4 bus tev blinds ar visu crack'u biggrin.gif

Man pat pašam interesanti palika kas tā par progu nolēmu nokacāt pamēģināt biggrin.gif rāda ka pēc 1.5h nokacāsies GL biggrin.gif

Edited by Tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Windowsblinds 5 (5.5(build 93x86)-Shareware), man šai progai beidzas 30 dienu termiņš, un es pa šo laiku neesmu dabūjis key. Varbūt, kāds var iemest man kādus key`us, negribētos palikt bez šīs fiškas, jo tikai tikko uzkodu, ka tur ir vēl visādi feini skini...

Kur viņu var noka4āt? Please pasaki web!

PS hollow pierādijums ja tu esi smiliez.de_2428.gif !

Link to comment
Share on other sites

Kādu screenu wtf? Tur ir 5 linki nospiezot uz jebkura tev piedavās nokacāt torrent failu nokacā to un palaid at bitcomet vai utorrent vai ar jebkādu citu progu ar kuru kacā torrentus uns viss pāris stundas un tev crakota versija.

Nu es nokačaju ieinstelēju izdariju takā readme! Bet man neka nav! Prasa e-mail un serial-key!!

Link to comment
Share on other sites

user posted image

Šeit ir problēma!!

+ka viņu vispar palaist lai viš strādātu?

uzspied x labajā augšējā stūrī, bet liekas, ka tev tur nekas nesanāks, ja jau reiz tas nebija ienācis prātā, varu vienīgi ieteikt izlasīt .txt ar nosaukumu MUST READ or smth like that. atrodas viņš tur, kur tu laidi .exe failu. wink.gif GL thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

srry bet man hollow niks ir no 6 gadiem, visos saitos, visi emaili <--- visur ir hollow

+ tas ir 9 gadi man tas niks dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu vēlreiz izlasi topica nosaukumu un kas tur prasīts tad padomā vai bija nepieciešams postot to, ko tu uzrakstīji? smiliez.de_2428.gif

srry adbildeju tik uz javtajumu smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...